Kategorie: Starší žáci Hřiště: Vysoká nad Labem

Vysoká nad Labem 2:8 (2:3)Sokol Červeněves/Slavoj Skřivany

Sestava: Barták – Dostál, Nosek P., Staněk, Zima – Vrba, Nosek T., Šedivý, Klouzek – Malý, Novotný Jar
Střídali: Stoklas, Struna, Zítko

Branky: Malý 3x, Novotný Jar. 3x, Vrba 2x,

Trenéři: Pavel Špičák, Jakub Fichtner

Vedoucí mužstva:
Podruhé během týdne zápas ve Vysoké nad Labem. Tentokrát se staršíma žákama. Personální krize jak u nás, tak i ve Vysoké proti sobě postavila téměř totožná mužstva, jako byla v zápasu mladších žáků. Do zápasu jsme vůbec nevstoupili dobře a hned ve třetí minutě prohráváme, když naše obrana špatně hlídá útočníky a offsidovou past. Poté začínáme hrát a odměnou nám je vyrovnání na 1:1. Poté se spíš utkání odehrává uprostřed hřiště. Soupeř se snaží pouze nakopávat míče za naši chybující obranu. Proměnit se mu podařil pouze jeden únik 2:1. Obdržená branka nás opět probudí a tentokrát už natrvalo, a tak do poločasu skóre otáčíme 3:2.
Do druhého poločasu nastupujeme s taktikou, co nejdříve rozhodnout zápas v náš prospěch, což se nám daří a zápas postupně zcela ovládáme. Kluci jsou při chuti a dávají jednu branku za druhou, a tak se skóre zastavilo ještě na lichotivých pro soupeře 8:2.