Sokol Červeněves/Slavoj Skřivany 0:0 PK:3:1 FC Hradec Králové Dívky

Sestava: Barták – Dostál, Nosek P., Staněk, Vrba – Pochop, Nosek T., Šedivý, Klouzek – Zítko, Struna
Střídaly: Stoklas, Zima, Novotný Jar., Malý,
Branky:
Trenéři: Pavel Špičák, Jakub Fichtner
Vedoucí mužstva: Miroslav Tupec
První utkání ve starších žácích a na celé hřiště. Pro celý tým to byla velká neznámá, se kterou chvíli bojovaly. Přijely k nám dívky z Hradce Králové. Utkání bylo z obou stran velmi otevřené a o šance nebyla nouze. My jsme si jich za první poločas vytvořili o něco víc než soupeř, ale neproměnili jsme. Nás podržel několikrát brankář Barták a tak první poločas skončil 0:0.
Druhý poločas jsme soupeře zatlačili a měli víc ze hry. Bohužel jsme nedali několik vyložených šancí. Dívky se spíš soustředily na bránění, ale jejich dobře zvládnuté protiútoky nám dělali problém, a proto i holky měly šance, které nevyužily, tak došlo na pokutové kopy. Ty jsme zvládli, a proto si připisujeme do tabulky dva body.