Sokol Červeněves/Slavoj Skřivany 1:3 Jiskra Prasek

Sestava: Barták – Pochop, Nosek T., Novotný D. – Zítko, Schertler, Deml – Kubišta
Střídaly: Rychtera, Struna, Stoklas, Borovski,

Branky: Struna

Trenéři: Pavel Špičák, Jakub Fichtner

Vedoucí mužstva: Radek Rychtera

Za deštivého počasí jsme přivítali na hřišti ve Skřivanech soupeře z Prasku. S Praskem jsme odehráli přípravné utkání, které jsme prohráli a měli jsme jim co vracet. Prvních 10 minut jsme plnili předzápasové pokyny a měli jsme šance ke skórování. Po desáté minutě jsme přestali plnit pokyny a tím se soupeř dostal do hry. Dělali nám problémy dlouhé nakopávané míče na urostlého útočníka, kterého rychle doplňovali rychlý záložníci. Soupeř první poločas proměnil dvě šance a poločas skončil 0:2.
V poločase trenéři klukům domluvili, aby se vrátili ke hře, kterou se snažíme hrát a přidali na bojovnosti a nasazení. Začátek druhého poločasu byl opatrný, kdy soupeř čekal na své půlce a pouze bránil. Po získání míče přišel vždycky dlouhý nákop. My jsme se těžko dostávali do šancí. Když jsme si nějakou vytvořili, tak jsme ji neproměnili, a proto si soupeř odvezl všechny body.