Kategorie: Mladší žáci Hřiště: Vysoká nad Labem
Vysoká nad Labem 5:2 (2:2) Sokol Červeněves/Slavoj Skřivany
Sestava: Barták – Pochop, Struna, Novotný D. – Zítko, Nosek T., Deml – Borovski
Střídaly: Kubišta
Branky: Nosek T., Deml

Trenéři: Pavel Špičák

Vedoucí mužstva: Radek Rychtera

K druhému mistrovskému utkání jsme jeli do Vysoké nad Labem. Odcestovali jsme pouze v 9 lidech, když se někteří ani nenamáhali omluvit. Před zápasem jsme kluky upozorňovali na soupeřův důrazný styl hry, ke kterému ještě letos přidal výškovou převahu.
Vstup do utkání jsme měli výborný, když ve druhé minutě výborně napadáme soupeřovu obranu. Obránce pod tlakem nahrává malou domů, kterou domácí brankář chytne do ruky. K nepřímému kopu se staví Struna s Noskem T. první rozehrává a druhý zakončuje 1:0 vedeme. Soupeř po obdržené brance přidává na důrazu a to nám dělá obrovský problémy. Jsme o třídu horší a soupeř nakopávanýma míči se dostává lehce do vyložených šancí, ale nakonec vyrovnává po krásné kombinační akci, kdy pohodlně dává branku do prázdné branky. (Jediná pěkná akce od soupeře). My se o chvilku později dostáváme znovu do vedení, když po 3 narážečkách jde sám na brankáře Deml, který střelou po zemi podél brankáře proměňuje svůj samostatný nájezd. Těsně před přestávkou domácí vyrovnávají, když domácí útočník si z naší obrany udělá trhací kalendář a po 5 zasekávačkách  prostřeluje Bartáka 2:2.
Druhý poločas nemá cenu hodnotit. Na hřišti existuje jen domácí mužstvo, který si z našeho týmu dělá srandu. My se schováváme za hráči, nechceme hrát, darujeme soupeři lacino míče, a když soupeř útočí, my nebráníme. Naštěstí soupeř nebyl tolik kvalitní, tak se skóre zastavilo pouze na 5:2. Snad se naši kluci poučili, že bez běhání a osobních soubojů fotbal hrát nepůjde. Mírnou pochvalu si zaslouží jen Struna s Noskem za snahu.