Jdi na obsah Jdi na menu
 


Uspěšný podzim Sokola Smidary-Červeněves

23. 11. 2011

Do sezóny 2011/2012 jsme přihlásili čtyři mužstva – mladší žáci, starší žáci, dorost a muži.

Mladší žáci  - hrají Okresní přebor mladších žáků – skupina ZÁPAD, trenéři - Jan Gorel ml. a Miroslav Duha. Po podzimní části skončili na 7. místě.
Bilance:   7. místo      10           3             1             6             26:40     10 bodů
Starší žáci  - hrají Hradecký deník okresní přebor starší žáci, trenéři - Jan Šefara a Libor Malý. Po podzimní části skončili na 2. místě se stejným počtem bodů jako první, díky horšímu skóre.
Bilance:   2. místo      8             7             0             1             33:7       21 bodů
Dorost: - hrají Krajskou soutěž dorostu – skupina C U-19. Trenéři - Martin Hloucal a Bohumil Dvořák, vedoucí družstva - Kateřina Karásková. Po podzimní části se umístili na 5. místě.
Bilance:   5. Místo      12           6             1             5             34:24     19 bodů
Muži - hrají Hradecký Votrok okresní přebor mužů, trenéři - Jiří Blecha a Jiří Vobořil ml., vedoucí mužstva - Jiří Vobořil st.. Po podzimní části skončili na 4. místě, se stejným počtem  bodů jako třetí, díky horšímu  skóre.
Bilance:   4. Místo      14           9             1             4             33:23     28 bodů
 
    Umístění všech týmů je velký úspěch červeněvské kopané. kterého jsme dosáhli díky kvalitní práci všech trenérů. Tréninky probíhaly dvakrát týdně a o víkendu zápas. Je to spousta volného času, který fotbalu věnují a to vše bez nároku na finanční odměnu. Za to jim patří velký dík ! Jejich jediným ohodnocením je dobrý výkon  mužstva. Fotbal by v Červeněvsi nemohl fungovat bez podpory sponzorů , náš klub sponzorují: Obecní úřad (hlavní sponzor), JIRY s.r.o., Ing. František Stádník – MANAGERING, GOOL s.r.o., Petrovický s.r.o., MAK s.r.o., Jatka Bareš, AGRO Slatiny. Součástí fotbalu jsou i diváci, kteří si našli cestu na hřiště do Červeněvse. Při každém domácím zápase se stává hřiště v Červeněvsi centrem zábavy smidarska. Hrací den začíná již ráno (hrajeme doma vždy všechny čtyři mužstva) a končí v odpoledních hodinách. Návštěvy bývají 100 – 150 diváků, kteří se mohou občerstvit v našem Sport baru. Kdyby měl někdo chuť nám s fotbalem pomoci (hledáme hlasatele, pokladního) rádi ho u nás uvítáme.
     Závěrem bych chtěl poděkovat za spolupráci všem trenérům, funkcionářům, sponzorům a divákům za jejich přízeň a doufám, že naše spolupráce bude na jaře pokračovat. Dále bych Vám všem chtěl popřát hezké prožití vánočních svátků a hodně zdraví a štěstí v roce 2012.
 
Červeněves do toho!
 
Vladimír Suchánek – předseda oddílu