Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zahájení sezóny!

13. 8. 2016

Tento víkend začíná nová sezóna, která se v mnohém bude lišit od sezóny předchozí! A je k tomu hned několik důvodů...

1. Změna trenéra.

Martin Hloucal z vlastního rozhodnutí u A-týmu skončil a na jeho místo nastoupil Zdeněk Novotný. (v následujících dnech vám jej přiblížíme více)

2. Obměna kádru.

a)

Do mužstva přišli tři nový hráči: Honza Calta, Petr Calta a Pavel Špičák, jedná se o výrazné posílení týmu, na druhou stranu však...

b) 

To o co jsme tým posíli-li bohužel ztrácíme v důsledku dlouhodobých zranění, k dispozici ještě nějaký čas nebude Petr Remsa, komplikace hlásí při návratu do sestavy i Dominik Wojcik, v přípravě se pak zranil Honza Říha, s kotníkem nadále laboruje i Láďa Drobný, jehož myšlenky se však upínají spíše k B-týmu, stejně jako Tomáše Vrabce za A-tým již asi neuvidíme.

3. Soutěž

V Okresním přeboru se objeví hned trojice nových týmů. Do 1.B třídy postoupilo mužstvo Kratonoh B, naopak do trojky sestoupili Lovčice, nečekaně svůj tým rozpustili v Dobřenicích a tak přivítáme hned tři nováčky, týmy ze Syrovátky, Boharyně a Cerekvice. 

4. Příprava

Krátká letní pauza a ztráta zájmu o fotbal (velkým konkurentem fotbalu je v těchto dnech totiž kupříkladu chytání pokémonů) :-D, také čas dovolených a pracovní vytížení byly zřejmě důvody slabší účasti v tréninkovém procesu, přičemž jednotlivé tréninky v průměru navštívilo 11 hráčů obou týmů (celkový počet hráčů  33) a ani o přátelská utkání nebyl nikterak přehnaný zájem, nakonec A-tým odehrál tři přátelská utkání, vždy v nekompletní sestavě a ani jednou nevyhrál, B-tým odehrál jediné utkání a zvítězil v něm. Ostrým testem tak budou první mistrovská utkání. A naše forma tak zůstává nečitelná jak pro soupeře, tak nás samotné :-D

Nezbývá, než doufat, že tato sezóna bude nejen výsledkově lepší, ale zejména, že budeme sebe i naše fanoušky bavit předváděnou hrou a zpestříme tak všem zúčastněným nejedno odpoledne, tímto zveme všechny příznivce fotbalu v Červeněvsi na první mistrovské utkání, které odehrajeme doma dne 14. 8. od 17 hodin proti silnému soupeři z Třebše, kdo by se nemohl dočkat, již dne 13.8. od 17 hodin vstupuje naše rezerva do soutěže utkáním v Lužci na Cidlinou.