Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zahájení přípravy/změny v kádru!

20. 7. 2018

Příprava/zahájení sezóny!

Dne 14.7.2018 byla oficiálně zahájena letní příprava našeho oddílu, původně plánované utkání mezi A a B - týmem se však nehrálo, neboť většina lidí našeho oddílu absolvovala  toho dne úspěšně turnaj v malé kopané a nebylo tak sil na rozdávání! V týdnu byly zahájeny pravidelné tréninkové jednotky a to úterý a čtvrtek od 18 hodin, příprava se plánuje vyloženě v domácích podmínkách a pouze na hřišti v Červeněvsi! Dne 22.7. od 17 hod. proběhne první přátelské utkání a to na domácí půdě s týmem Žeretic, po dalším týdnu tréninků pak sehrajeme 28.7. přátelské utkání s týmem Starého Bydžova (místo a čas bude ještě upřesněn - usilujeme o venkovní utkání), posléze je domluveno přátelské utkání s týmem z Ohništan, který bychom měli přivítat opět doma, a to dne 4.7.2018. V týdnu před zahájením sezóny plánujeme ještě sehrát utkání se Slavojem Skřivany, jakožto generálku na soutěž! Tedy příprava ve znamení DERBY! Oba naše týmy mají přípravu společnou. Soutěž začínáme dne 12.8.2018 výjezdem áčka na hradeckou Slavii, kde se utkáme od 15 hodin s tamní rezervou! Náš B-tým začíná následující týden tj. 19.8.2018 od 17 hod. doma se Starým Bydžovem. A-čko hraje první domácí zápas dne 18.8. od 17 hod. s Třebší B! Těžký to los na začátek...

 

Změny v kádru!

Sokol Smidary - Červeněves byl na konci sezóny a v krátké letní přestávce velmi aktivní na přestupovém trhu a tak bude k vidění mnoho nových a staronových tváří v našem dresu! Ještě před koncem sezóny svojí kariéru obnovil Václav Hlásek, záhy po něm provedl registraci mezi aktivní hráče současný trenér mládeže Lukáš Struna! V letní přípravě pak obnovil kariéru Martin Vlášek a Jan Nožička, dále náš oddíl navázal na spolupráci se Slavojem Skřivany v mládežnických kategoriích a pro tuto sezónu přivítá tři mladé hráče ze Skřivan! Červeněvský dres budou oblékat Stanislav Jurička, Vojtěch Vlček a Tomáš Čapek. To však nejsou jediné změny v kádru, další hráče uvedeme v následujících dnech, některé přestupy jsou již dotažené, jiné stále v jednání! Nejméně tři posily tak ještě představíme! Dále jednáme o návratu Vlasty Čiháka z RMSK Cidlina.

 

jurcap.jpg

(Trenér A-týmu Martin Hloucal vítá v našem dresu Standu Juričku a Tomáše Čapka)

capvlc.jpg

(Předseda oddílu se rozplývá nad obnovením kariéry Martina Vláška a příchodem Vojty Vlčka)