Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vysoká nad Labem B - Červeněves A 0:1 (0:0)

24. 4. 2016

Sestava:

Říha - Wojcik D., Novák, Michálek, Lubas - Král M., Král A.(C), Šefara, Remsa - Trejbal, Fichtner (82. Čapek)

Gól: Trejbal

Trenér: Hloucal                     Vedoucí mužstva/zdravotník: Karásková

Rozhodčí: HR - Kincl

Komentář:

Loni jsme do Vysoké odcestovali v kombinované sestavě autobusem a odvezli jsme si sedmičku, zdejší "B" - tým je pověstný tím, že v domácím prostředí mohutně posiluje o hráče A-týmu, proto tato destinace nám není oblíbená. Letos jsme opět vypravili autobus, znovu jsme lepili sestavu, když se trenérovi krátce před utkáním omluvila hned trojice hráčů (Sedláček, Vrabec, Drobný) bylo zle a tak jsme doplňovali z naší rezervy jak to šlo a krátce před utkáním to už moc nešlo. Do Vysoké tak odcestovalo 12 statečných! Ve Vysoké čekal domácí tým posílený až o 6 hráčů A-týmu. 

Okleštěná sestava bojovala jako jeden muž od první minuty a zaskočeným domácím se vůbec nedařilo, oproti všem předpokladům jsme byli my tím lepším týmem a hlavně nebezpečnějším, nejprve v 19. minutě se dostal do úniku Král M, v nepřehledné situaci atakován domácím brankářem ve velkém čtverci zakončil a následně byl sražen, píšťalka sudího však zůstává němá, Remsa se snaží dorazit volný míč do odkryté brány, ale trefuje pouze ležícího Krále, první obrovská šance utkání, o pár minut později se po chybě domácí obrany face to face ocitá  Fichtner domácímu brankáři, ale ani na dvakrát se mu jej nedaří překonat a domácí brankář míč vyráží mimo. Domácí se vůbec nedostávali k zakončení a nebyli si schopni vypracovat gólové příležitosti, kdežto my jsme mohli již v prvním poločase klidně dva či tři nula vést. 

Druhý poločas, jakoby na hřiště přišla jiná mužstva, domácí zabrali a uzavřeli náš tým na naší polovině, jejich tlak byl však platonický a nevedl k žádnému přímému ohrožení brány. Ač domácím, dá se říct, o nic nejde, tak jejich nervozita a frustrace z nepovedených akcí stoupala, o to více, když výsledkem jejich tlaku byl rychlý brejk, kdy po povedené kombinační akci vyslal Král A. průnikovou přihrávkou Trejbala do samostatného úniku, ten si kličkou na domácího golmana vylepšil svojí střeleckou pozici a s přehledem zavěsil 65. minuta - 0:1. Domácí se pak uchýlili k atakům na naše hráče, kdy na hřišti bylo viděno jak strčení v přerušené hře ohodnocené žlutou kartou, tak pak dokonce i domácí Novák 2x atakoval před očima hlavního sudího Krále M. hlavičkou, za což obdržel domácí hráč opět jen žlutou kartu, naši borci se však nenechali rozhodit a utkání již s přehledem dovedli do vítězného konce. 

Hráč utkání Kuba Fichtner, ač branku nevstřelil, po celé utkání příkladně bojoval, ostatně jako celý tým.

Komentář trenéra:

Tři body z venku jsou vždy cenné a dnes bez obdržené branky. Co dodat... asi takto si představuji boj o body. Nechybělo nám nasazení, bojovnost, fotbalovost a ke všemu dodržená taktika od každého hráče. Dovolím si říct, že jsme měli utkání, až na desetiminutovku ve druhém poločase pod kontrolou. Pochvala a díky patří hráčům B-týmu, kteří dokázali spolehlivě zalepit díry v sestavě. Závěrem přání, ať tým pokračuje v těchto výkonech.