Jdi na obsah Jdi na menu
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz

Výhra v Třebechovicích.

25. 9. 2013

Netradičně v neděli jsme zajižděli do Třebechovic k dalšímu klání o mistrovské body. Odjížděli jsme oslabeni (Králové, Folk, Drobný, Novák - nemoc) a tak jsme do mužstva povolali dva naše dorostence - Kamil Wójcik (16 let) a David Hornych (16 let). Začali jsme dobře a již v 5. minutě po závaru před brankou dává Vrabec na 1:0. V 15 minutě uniká Vantura po křídle a krásným centrem nachazí Nožičku a ten nezaváhal a vedeme 2:0. Po té se hra vyrovnala a my hrozili rychlými protiútoky, ale v zakončení jsme selhali. Těsně před odchodem do kabin Vantura zahazuje tutovku a mohlo být rozhodnuto. Do druhého poločasu jsme šli s cílem pozrně bránit a hrozit rychlými protiútoky, což se nám dařilo. Domácí obránci nestíhali pokrýt naše dva rychlé hroty (Malý, Vantura), kteří si vytvářeli a zároveň zahazovali obrovské šance. Domací nás celý druhý poločas přehrávali ve středu pole, ale vyloženou šanci si nevytvořili a tak zápas skončil naším vítězstvím. Celé mužstvo bojovala jako jeden muž a na velkém hřišti ze sebe vydalo vše! Kladem zápasu bylo, že jsme podruhé udrželi čisté konto a výkony našich dorostenců - Kamil  Wójcik odehrál na záloze celý zápas a dobře a David Hornych odehrál 20. minut ve velké pohodě a stačil zahodit obrovskou šanci - obešel domácího obránce a z malého vápna netrefil branku. Výborným výkonem se prezentoval Honza Gorel ( dlouho jsem ho tak dobře neviděl hrát), bránil, útočil ... Vítězství v Třebechovicíh  bysme měli potvrdit třemi body proti Boharyni.