Jdi na obsah Jdi na menu
 


Třebeš B - Červeněves A 6:1 (2:1)

8. 4. 2018

Sestava: Sucharda - Špičák, Novák, Wojcik, Fichtner (C) - Hillebrand, Trutnovský (31.Šefara), Král A., Kmínek, Malý - Gorel

Trenér: Hloucal                               Vedoucí mužstva/zdravotník: Karásková K.

Gól: Fichtner

Rozhodčí: Doubrava - Doležal, Koza

Komentář:

Do Třebše jsme cestovali pouze ve 12 lidech s vědomím, že nás nečeká lehký zápas. Od první minuty bylo jasné, kdo bude diktovat tempo zápasu, domácí nás zatlačili do defenzivy a valili jeden útok za druhým. Náběhový fotbal s kvalitní kombinací přinesl domácím ovoce již ve 14. minutě, když domácí borec unikl po křídle, předložil míč před bránu a tísněný útočník z malého vápna procedil míč za Suchardu 1:0. S vypětím všech sil jsme se snažili eliminovat útok za útokem a celkem se nám dařilo a když už se domácí dostali k zakončení zasáhl Sucharda. Směrem dopředu jsme příliš šancí neměli. Domácí se dočkali navýšení skóre ještě do poločasu a to když v 34. minutě po obdobné akci, tedy únik po křídle a předložené zpětné přihrávce před bránu končí kombinace opět gólem 2:0. Pro zranění musí střídat Trutnovský a na plac jde Šefara. Posléze můžeme korigovat, kdy se nám vydaří kombinační akce Král A., milimetrovou přihrávkou za obranu nachází Gorela, ten však tváří tvář golmanovi střílí pouze do něj, následná dorážka Malého je zblokována. Osmělíme se a dokonce přichází i tížené snížení, poté co Fichtner do vápna posílá střílený centr, domácí obránce jej lehce tečuje a ten končí v bráně bezmocného Vocla 2:1 ve 43. minutě. 

Druhý poločas se držíme jen 6 minut, domácí na nás vlétli a my nebyli schopni jejich tempo dále akceptovat a tak v rychlém sledu nám zasadí dva údery nejprve v 51.  minutě 3:1 a o čtyři minuty rozhodují o osudu zápasu definitivně a lámou náš odpor 4:1. Domácí si s chutí zastřílí a přidávají další branky, nejprve v 70. minutě dorážkou z malého vápna 5:1, největší šance druhého poločasu pak z našeho pohledu přichází v podání M. Malého, který se snaží přelobovat vyběhnuvšího brankáře, ale přestřeluje i zařízení, od 75. minuty hrajeme pouze v 10 pro zranění Malého, domácí toho využívají a přidávají další branku a stanovují tak konečný stav na 6:1. 

Komentář trenéra:

Do Třebše jsme jeli překvapit a porvat se o body, bohužel pouze s úzkým kádrem. Domácí nás však přehráli v mnoha směrech, představil se proti nám kvalitní tým. Pokud soupeř střídal, tým neoslabil, ba naopak. My jsme dohrávali jen v 10. V dnešním zápase jsme neměli příliš šancí na úspěch.

Hráč utkání: Luboš Sucharda - vychytal ještě několik gólových šancí

Top hráči: Sucharda, Malý, Král. A.