Jdi na obsah Jdi na menu
 


Třaskavé derby? Ohnišťany - Červeněves, výkop 30. 5. od 17: 00 hod.

26. 5. 2015

Na podzim si Ohaio odvezlo sedmičku a již po tomto zápase hosté oznámili, že nám to vrátí na domácím hřišti i s úroky. Den jejich zamýšleného zúčtování se blíží, náš tým je rozjetý a vypadá to, že jej jen málo co zastaví, respekt k soupeři nám však neschází, vždyť i Ohaio navázalo na povedený podzim a na jaře drží třetí příčku. Utkaní bude o to zajímavější, že druhé místo může být postupové a my máme ještě i reálnou šanci celou soutěž vyhrát. Fanoušci, kteří se stali během jara výraznou oporou našeho týmu, tak organizují výjezd na podporu našich borců za vítězstvím, berte to jako pozvánku na určitě zajímavý zápas a možnost se přidat k akci pořádané fans Červeněvse. Bližší info k výjezdu podá Denis Restl na facebooku, případně, tel. 773 251 566.