Jdi na obsah Jdi na menu
 


Stěžery - Červeněves A 3:0 (3:0)

24. 9. 2016

Sestava:

Sucharda (46. Špičák) - Sedláček, Novák, Calta P., Fichtner - Král A., Král M., Calta J., Šefara - Gorel (46.Trejbal), Malý (84. Mikulka)

Trenér: Novotný Z.                     Vedoucí mužstva: Karásková K.

Rozhodčí: HR - Čožík, AR1 - Kosař, AR2 - Halberštát, DFA - Orel

Komentář:

Již sraz předznamenal, že dnes nás čeká mnohem složitější zápas, než kdy jindy. Pracovní vytížení, osobní záležitosti i špatná příprava či přístup na zápas některých hráčů, to vše mělo za následek, že jsme do Stěžer přijeli v sestavě a rozpoložení, které mělo do ideálu daleko. 

Jako den a noc, tak lze hodnotit vstup do zápasu, oproti našemu poslednímu odehranému utkání, 5. minuta domácí se prosazují únikem po lajně přes naše nedůrazné bránění a domácí střelec Mrázek předloženou přihrávkou před bránu nepohrdl 1:0. Již v 10. minutě prohráváme 2:0, poté co naše ofenzivní snaha končí faulem místo gólu, kdy Gorel nevystřelí z poza vápna a volí ještě kostrbatou kombinaci na Malého. Domácí následně rozehrají standardní situaci od své brány, kdy míč po špatném odhadu našeho stopera propadne až k domácímu Mrázkovi a ten předkládá před prázdnou branku přihrávku pro Mokrejše, ten pohodlně skóruje. Hrůzostrašný vstup do utkání je završen v 17. minutě poté co ofenzivní hráči domácích si z naší obrany na nekvalitním povrchu udělají tréninkové kužely a po rychlé kombinaci zvyšují opět Mrázkem již na 3:0, korigovat jsme mohli ze standardní situace na hranici vápna Caltou J., ale ani to se nám dnes nedaří. Nedaří se nám vůbec nic, míče se odráží k domácím v tom lepším případě, v tom horším je posíláme přímo do samostatných úniků a ti jdou za vítězstvím. Někteří naši hráči šlapou vodu už od prvních minut a tak to vypadá, že si ze Stěžer odvezeme debakl, přeci jen ale hru postupem času alespoň v defenzivní části zpřesníme, resp. domácí již nezakončují tak přesně a tak již v prvním poločase nekapitulujeme. 

Do druhého poločasu dochází k přeskupení řad a chceme ještě se zápasem a výsledkem něco udělat, kdežto domácí se již tolik netlačí do útoku a zkušeně si výsledek hlídají, do střeleckých příležitostí nás pouštějí jen sporadicky, v 60. minutě se otvírá možnost pro Caltu P., ten však z úhlu jen vypráší rukavice domácího brankáře. To je tak asi vše, co stojí za řeč. Domácí si dovolují stáhnout i nejlepšího hráče na hřišti Mrázka a dále pokračují v zodpovědném výkonu směrem dozadu, zápas tak končí jejich vítězstvím o třídu. 

Přesně v těchto zápasech potřebujeme, aby vše zapadlo, tak abychom mohli bodovat, bohužel dnes se ukázal pravý opak a nevyšlo nám zhola nic. Takže z hrušky dolů...

Hráč utkání - uklidňující prvek naší hry Josef Trejbal

Komentář trenéra: 

Na hřiště jsme nastoupili jako nějací žáci, odehráli jsme nejhorší první poločas v sezóně, potvrdilo se, že soupeř je dobře kombinačně vybaven a zaslouženě zvítězil.