Jdi na obsah Jdi na menu
 


RMSK Cidlina B - Červeněves A

22. 4. 2018

Sestava: Sucharda - Špičák (46.Gorel), Novák, Wojcik D., Fichtner - Král M., Král A., Šefara, Kmínek (61. Remsa Pavel), Malý, Trejbal (58. Vlček)

Trenér: Hloucal Martin

Rozhodčí: Skyba Zenoviy

Komentář:

V přímém souboji o udržení se v soutěži, jsme do Hlušic dorazili bez Trutnovského a Hillebranda jinak v plné zbroji, tým byl posílen i o zkušené hráče z B-týmu a tak se očekával vyrovnaný souboj týmů ze samého dna tabulky. Zmýlená neplatí. Již po 8. minutách bylo po veškerých nadějích na zisk bodů. 

Ve třetí minutě domácí zahrávají nic neříkající standardku za polovinou hřiště, náš brankář špatně odhaduje odskok míče, ten jej přelétá a ku podivu všech přítomných končí v síti 1:0. Domácí tým vhodně doplněný o hráče A-týmu a dorostu praktikuje náběhový fotbal, se kterým si naše obrana neumí poradit. Již v šesté minutě jeden takový náběh za obranu končí faulem Špičáka na unikajícího hráče zezadu a domácí mají možnost zahrát první z nabídnutých pokutových kopů a daří se 2:0, ikdyž Sucharda střelu likviduje, na dorážku je však již krátký. Hrůzostrašný začátek podtrhuje znovu náš brankář, kterého tentokrát míč podskakuje a pro domácího borce už není problém míč zasunout do odkryté brány 3:0. Snažím se ještě vrátit do zápasu, ale když Malý slibné situace gólově nezakončí, trefuje se v 22. minutě po odrazu míče přesně na kopačku domácí Čihák 4:0. Domácí si dovolí a s chutí zahrají fotbal, my jsme zralí na ručník. Do poločasu branka již nepadla.

Do druhého poločasu nastupujeme o něco aktivněji, Gorel však nastřeluje pouze tyč a tak se nám stále nedaří vstřelit branku, postupně nám ubývají síly a přibývají zranění. V 70. minutě je souboj ve vápně Wojcika přísně posouzen jako další pokutový kop a domácí navyšují skóre na 5:0. Třetí pokutový kop na sebe nenechá dlouho čekat, po zákroku Malého padá k zemi Mokošín a sám v 77. minutě zvyšuje na 6:0. Zdecimovaný tým dohrávající již jen v 10 a zraněnými hráči v poli, inkasuje ještě jednu branku a tak si z Hlušic odvážíme debakl 7:0.