Říha - Dohnal, Calta P., Michálek, Špičák - Král A., Calta J., Šefara, Král M., Čihák - Gorel

Střídali: Duha, Vlasák, Skalický

Trenér: Novotný Z.

Komentář:

K druhému přátelskému utkání tentokrát do Milíčevse jsme přicestovali s poměrně slušnou základnou, oproti prvnímu přátelskému zápasu. I tak jsme se museli obejít bez hráčů jako Radek Novák, Josef Trejbal, Martin Malý, Honza Sedláček, Láda Drobný a zraněných Dominika Wojcika s  Petrem Remsou.

První poločas jsme se sžívali s novým herním stylem a rozestavením, téměř dokonale nám však mnoho věcí vycházelo a svého soupeře jsme do utkání pouštěli jen sporadicky, branky začaly padat až ve druhé polovině prvního dějství a to nejprve po zahraném rohovém kopu byl nejdůraznější Calta J. a tato nová akvizice se v prvním zápase uvedla hned vedoucím gólem 0:1, to však nebylo vše o dalších 10 minut později, po zpětné přihrávce Gorela, Calta J. střílí svojí druhou branku, tentokrát umístěnou střelou zpoza vápna 0:2. První poločas jsme zcela ovládli, když soupeř branku ohrozil až ve 44. minutě, poté co Říha řešil pouze propagační střelu domácího borce. Vše nasvědčovalo tomu, že si v poklidu dokráčíme k vítězství po slušném výkonu, jenže opak byl pravdou.

V počátku druhého poločasu jsme mohli jít již do třígólového vedení, to by však svůj samostatný únik musel proměnit Král M. Od prvních minut druhé půle bylo znát, že výkonem na první poločas nenavážeme, postupně jsme přestali běhat a soupeř začal nacházet okénka v naší obraně, resp. okna jako hrom a na Říhu se valil jeden samostatný únik za druhým. To co nám v prvním poločase vycházelo se stalo v tom druhém naší slabinou. Soupeř nás nešetřil, začal střílet góly jak na běžícím pásu a to zejména po samostatných únicích, kdy naše obrana nebyla schopna správně reagovat a tým postrádal již zmiňovaný pohyb, nakonec domácí utkání šesti góly otočili a tak jsme z Milíčevse odcestovali s debaklem. První poločas snesl měřítko, druhý pak byl klasickým vražděním neviňátek. I tak přátelské utkání splnilo svůj účel.