Sestava: Čapek - Sucharda, Michálek, Smutný, Remsa Pavel - Mikácsi, Gorel, Šefara, Fichtner, Hillebrand - Malý

Góly: Malý, vlastní

Komentář:

Ještě včera vypadalo, že do Lužan vůbec neodcestujeme, vlivem zranění, nemocí, dovolených, pracovního vytížení, osobních zájmů a bohužel také nezájmu hrát fotbal některých lidí, což mrzí dvojnásob, jsme nakonec se slepenou sestavou na hřiště do Lužan dorazili v 11 hráčích.

Na špatném terénu nás přivítal průměrný soupeř, který však naši kombinovanou sestavu převyšoval v mnoha ohledech a to i přestože ku příkladu druhý brankář v naší sestavě na pozici beka - Luboš Sucharda podal slušný výkon. Záhy jsme prohrávali 1:0, z počátku jsme se vůbec nemohli dostat na polovinu soupeře, to se změnilo asi po deseti minutách a osmělili jsem se i my k útočení, naši hru tvořil zejména s chutí hrající Denis Šefara. Bohužel kondice nám nedovolovala soupeři více vzdorovat a tak začalo pomalu skóre narůstat ve prospěch domácích, kteří ještě několik šancí nevyužili a nechali vyniknout brankáře Čapka. Do přestávky jsme inkasovali tři branky. V samém závěru prvního poločasu po pěkné kombinační akci na ose Gorel, Hillebrand, Malý se nám podařilo snížit na 3:1. Ve druhém poločase jsem odešli fyzicky již úplně, tým sestaven zejména z hráčů naší rezervy fyzičku nabírá pozvolna a tak můžeme být rádi, že se soupeř také nikam nehnal, hrál se spíše chodící fotbal, který není nutno příliš komentovat, domácí dali dvě branky a protože jedna padla do vlastní sítě, tak jsme z Lužan odcestovali ještě s přijatelnou porážkou 4:2.

Trenér se sice snažil do naší hry implementovat nové herní prvky a hrát atypické rozestavení, bohužel, pokud se nezačneme lépe scházet na tréninky a zápasy, vyjde tato snaha v niveč, v sezóně se tyto věci dohánějí obtížně, ale to je na každém jednotlivci, aby si to uvědomil.