Jdi na obsah Jdi na menu
 


PÚ: Kopidlno A - Červeněves A 5:1 (1:1)

2. 8. 2015

Sestava: Říha - Gorel, Michálek, Wojcik D., Remsa Pavel (Restl, Čapek) - Vrabec, Trejbal, Král A., Šefara - Kmínek, Hornych 

Gól: Kmínek

Trenér: Hloucal Martin

Komentář:

Den a noc, lze stručně shrnout oba poločasy, ve kterých jsme se představili na hřišti účastníka 1.B třídy, který většinou hraje horní část tabulky dané soutěže. Bohužel se nenaplnilo očekávání a ke generálce jsme odcestovali bez velké části hráčů jinak základní sestavy, k avizovaným omluvenkám, které zaslal Novák, Fichtner a Remsa Petr, pak nečekaně přibyli hráči Sedláček Jan, který se neobtěžoval vůbec ozvat a světským radovánkám podlehnuvší Král M. zůstal také doma, když nedorazil ani Wojcik K a kanonýr Malý Martin, bylo potřeba sestavu slepit na poslední chvíli. I přes všechny strasti jsme do utkání vstoupili v tempu a se snahou o kombinační fotbal, našemu protivníkovi jsme byli více než vyrovnaným soupeřem, přesto jsme v 18. minutě kapitulovali jako první, když poměrně z velké vzdálenosti umístěnou ranou zaskočil domácí záložník našeho golmana 1:0. I nadále jsme však praktikovali hru, kterou se chceme prezentovat v soutěži, šance byli vyrovnané a na obou stranách k vidění pohledné kombinační akce, za svojí snahu jsme byli odměněni krátce před koncem prvního poločasu, když se po úniku prosadil Kmínek F. 1:1. 

Druhý poločas se stal jednou velkou tragédií, když jsme zřejmě zůstali v kabině, neboť jinak si nelze vysvětlit, že jsme hned v první akci nechali téměř bez problému domácího útočníka probojovat až k zakončení a ten poslal svůj tým do vedení 2:1, poté jsme nebyli schopni se vůbec dostat do hry, naše záloha již tak nelétala jako v prvním poločase a obrana byla přetížená a když domácí v 56. minutě navýšili skóre 3:1, přišli jsme i o chuť s utkáním něco udělat a de facto jsme jej pouze dohrávali, inkasované dva góly do konce zápasu již jen dokreslily převahu domácích ve druhém poločase, výkon ve druhém poločase lze možná přičítat i slabší fyzické kondici, některých hráčů. Pozitivem utkání byl jistě první poločas a také představení např. Davida Hornycha, který ukázal, že jeho návrat do Červeněvse může být přínosem pro nadcházející sezónu. Příští neděli jedeme na Probluz, kde nás čeká vstup do soutěže, výkop od 17:00 hod.