Jdi na obsah Jdi na menu
 


PÚ: Červeněves A - Červeněves B 6:2 (3:1)

30. 7. 2015

Sestavy A: Sucharda/Čapek - Hloucal, Novák, Wojcik D., Sedláček Jan - Nožička, Šefara, Remsa Petr, Fichtner, Gorel, Kmínek

Sestava B: Říha - Sedláček Josef, Novotný, Rajman, Doležal - Remsa Petr, Wojcik K., Lubas, Duha - Purma, Hlavatý D. (Trejbal J.)

Rozhodčí: Fiedler David

Góly: Kmínek 2x, Wojcik D. 2x, Gorel, Novák - Doležal, Trejbal

Koment:

K prvnímu přátelskému utkání v letní přípravě se sešla dvě mužstva Červeněvse, nově založené béčko vyzvalo první tým, obě mužstva byla oslabena,  zejména áčko však postrádalo hned několik opor např. Martina Malého, Aleše Krále, Michala Krále, Tomáše Vrabce, Honzu Michálka, Davida Hornycha, kdežto béčko se muselo obejít například bez Pavla Ročně, Tomáše Duhy, Pavla Černého, Denise Restla, Franty Dohnala, Karla Dohnala, Martina Šolína, Ládi Drobného a dalších.

Od začátku bylo jasné, kdo je na hřišti pánem, srdnatě bojující rezervní tým nechtěl nic dát zadarmo a odolával tlaku, seč mu síly stačily, nicméně na rychlonohého Kmínka obrana B-týmu přeci jen nestačila, dvěma góly poslal svůj tým do vedení nejprve zmiňovaný Kmínek, do poločasu pak ještě skóroval Gorel, aby do šatny po závaru v malém vápně, snížil Doležal. Druhý poločas A-tým nastoupil bez Fichtnera, pouze v 10, tempo zápasu uvadlo, přesto padly další góly, když skóre navýšil Novák, a poté dvěma góly Wojcik D., skóre ještě zkorigoval na konečných 6:2 Trejbal. Utkání splnilo svůj účel. V neděli A-tým zajíždí v plné síle do Kopidlna ke generálce na vstup do soutěže.