Sestava: Říha - Jurička, Novotný Jar., Smutný, Drobný - Špičák, Šefara, Malý, Čihák - Vantura, Fichtner

Střídali: Vlček V., Paštika, Mikulka, Gorel, Struna, Sucharda,

Góly: Fichtner 2 x, Paštika, Malý, Mikulka, Gorel, Vantura, Jurička

Komentář:

První přátelské utkání jsme sehráli v uvolněném duchu, kdy šlo spíše o to, abychom opět přišli na chuť velkému hřišti. K utkání bylo připraveno 17 hráčů, i soupeř vyrukoval s početnou sestavou.

Od počátku se hrálo otevřené utkání na obou stranách, když hosté udeřili jako první a šli do vedení ve 20. minutě po závaru v našem malém vápně 0:1. Nám se podařilo vyrovnat po té, co agilní Malý ve středu hřiště vybojoval míč a v přečíslení 3 na 1 našel Fichtnera, který se nemýlil 1:1. Utkání otáčíme poté co Paštika odražený míč povedenou ranou prostřeluje vše, co mu stojí v cestě 2:1. Hosté do deseti minut kontrují a srovnávají na 2:2, když už to vypadá, že se půjde na přestávku za nerozhodného stavu, tak Malý zahrává standardku na hranici vápna, jeho střelu hostující bek odráží za pomoci ruky a kope se penalta, tu bezpečně proměňuje Fichtner 3:2.

Ve druhém poločase jdou hosté za vyrovnáním a to se jim také v 59. minutě daří, poté co hostující útočník přelobuje v tu dobu chytajícího Špičáka 3:3. Po vyrovnání přebíráme otěže zápasu a výsledkově hru ovládáme, nejprve pohotovou ranou Malý posílá náš tým do vedení 4:3, aby záhy navýšil vedení po akci Gorela Mikulka. Poté Čihák svojí přihrávkou v úniku nachází zcela volného Gorela a je to již 6:3, v 81. minutě znovu Čihák nachází milimetrovým pasem Vanturu a ten z první zvyšuje již na 7:3. Posléze svůj první gól v červeněvském dresu zapisuje Jurička, který se vyšrouboval na centr do vápna a nekompromisně hlavou stanovil konečný výsledek 8:3.