Jdi na obsah Jdi na menu
 


Probluz A - Červeněves A 5:1 (3:0)

8. 10. 2016

Sestava:

Špičák - Sedláček Jan, Novák, Michálek, Fichtner - Calta P. (2. Drobný), Wojcik D., Malý (C), Hillebrand (60. Buřil) - Gorel (82. Mikulka), Mikácsi

Gól: Gorel

Trenér: Novotný Z.                  Vedoucí mužstva: Gorel

Rozhodčí: HR - Krejska, AR1 - Kincl, AR2 - Daněk

Komentář:

Tento týden pro nás byl doslova tragický. První absence byla známa hned po utkání se Slavií pro vyloučení Calty J. Svojí neúčast následně avizoval Šefara z důvodu dovolené a když se připojil pracovně vytížený Petr Remsa, následně zdravotně indisponovaní bratři Králové a opora zadních řad Josef Trejbal bylo zle, ale nikdy není tak špatně, aby nebylo ještě hůř... Tým jsme doplnili z naší rezervy a vyrazili na Probluz s tím, že body i přes veškerou nepřízeň nenecháme domácím snadno.

Bohužel hned po úvodním hvizdu podstoupil souboj Calta P. a jeho zranění, které se nejeví příliš optimisticky, jej ze zápasu vyndalo také, co hůř v době, kdy jsme hráli o deseti a čekali, zda se Calta P. do zápasu přeci jen nevrátí, jsme inkasovali branku. Gól padl po nedůslednosti při bránění na přední tyči, kdy domácí útočník nastřelil svého spoluhráče a míč se od něj odrazil za záda Špičáka 2. minuta - 1:0. V 5 minutě se dlouhý nákop po prohraném souboji vrací ihned zpět za naší obranu a domácí borec postupuje sám na Špičáka - přízemní střelou mu nedává šanci 2:0. Snažíme se oklepat z neúspěšného vstupu do zápasu, jenže směrem dopředu nemáme nic, kdežto hosté si vytváří další šance, které neproměňují jen díky své nepřesnosti nebo dobrým zákrokům Špičáka. Ve 23. minutě se soupeři však daří skóre navýšit, opět po nedůsledném bránění rozehraného rohového kopu, míč se odráží  na malém vápně před domácího borce a ten nemá problém zavěsit 3:0. Další šance v prvním poločase využity nejsou, naše největší příležitost na skórování má po rohovém kopu Michálek, ale jeho hlavička končí těsně vedle. 

Druhý poločas začal podobně špatně jako ten první a domácí v 47. minutě vedou již 4:0 po povedené střele do šibenice ze střední vzdálenosti domácího kapitána, v 51. minutě je to již 5:0 a my jsme zralí na ručník, domácí však přeci jen po páté brance polevili, hra se vyrovnala a nám se daří v 66. minutě korigovat po rohovém kopu, který zahrává Malý na Gorela a ten střelou z první snižuje na 5:1. Do konce utkání gól již nepadl. 

Hráč utkání - Hodně oběhal a i přes nepříznivý výsledek se snažil až do konce Martin Malý

Komentář trenéra: 

V kombinované sestavě, kdy chybělo pět stabilních hráčů, což podpořilo zranění z první minuty Petra Calty a když se k tomu přidaly i chyby ze začátku obou poločasů, bylo o zápase de facto rozhodnuto. Kvalita byla jednoznačně na straně domácích. Pochvalu si zaslouží hráči rezervy, kteří doplnili naše řady.