Jdi na obsah Jdi na menu
 


Probluz - Červeněves A 1:0 (1:0)

9. 8. 2015

Sestava: Říha - Gorel, Novák, Michálek, Sedláček (75. Šefara), Král M. (46. Wojcik D.), Král A. (C) (85. Wojcik K.), Trejbal, Remsa Petr (57. Vrabec), Kmínek, Malý (75. Hornych)

Trenér: Hloucal Martin           Zdravotník/vedoucí mužstva: Karásková Kateřina

Rozhodčí: HR - Dostál, AR1 - Doubrava, AR2 - Částka

Komentář:

Do Probluze jsme dorazili v plné síle, co víc, doplněni o hráče B-týmu, tj. v kabině se sešlo 20 lidí, o to je větší hořkost z porážky. Jak jinak, než v těchto dnech, za úmorného vedra, jsme vstoupili do zápasu aktivně, bohužel nám to nebylo příliš platné a domácí začali i tak diktovat tempo zápasu, když v 15. minutě mohli vést klidně již dva nula, po málo vídaných hrubkách našeho stopera, totiž šel domácí útočník hned 2x sám na Říhu, ten však vytáhl vynikající zákroky a držel naše akcie v kurzu. I nadále byli domácí lepším týmem a nacházeli zejména ve středu hřiště prostor ke svým akcím. V 35. minutě pak hasil své zaváhání na středu až v šestnátce Trejbal, nepřehledným zákrokem, který na pokyn pomezního, hlavní sudí vyhodnotil jako penaltu. Domácí borec penaltu bezpečně proměnil 1:0. Probluz nám pak dala více prostoru a tak jsme mohli udeřit po rozehraném přímém kopu Králem M., ten však v dobré pozici střílel vedle, když ani Malý netrefil ze slibné příležitosti střílený centr, šli jsme do kabiny s jednogólovým mankem.

V druhém poločase jsme prostřídali a hru oživili, byli jsme to my, kdo byl aktivnější s mírnou převahou, hnali jsme se za vyrovnáním, obrovská šance z 60 min. agilního Vrabce však skončila pouze na rukavicích domácího golmana a jinou takto vyloženou, se nám již nepodařilo si vypracovat, tak se z utkání stal lítý boj o každý metr, který skončil nejtěsnější naší prohrou. V závěru utkání se zranil ještě kapitán Král A., který musel ze hřiště cestovat rovnou do nemocnice, tudíž mu touto cestou přejeme brzké uzdravení a snad jeho zranění na hlavě spraví jen několik stehů.

Hráč utkání: Král A.

Komentář trenéra:

Čekali jsme bodový zisk, ale soupeř nás zaskočil rychlostí a důrazem, na což jsme si nemohli zvyknout, přesto jsme si nějaké šance vytvořili, které jsme nevyužili a prohráli smolně penaltou.