Jdi na obsah Jdi na menu
 


Převýšov B - Červeněves B 3:3 (1:1)

1. 11. 2015

Sestava:

Čapek - Lubas (C), Novotný (62. Sedláček Jan), Schertler (73. Mikácsi), Sedláček Josef (46. Remsa Petr), Remsa Pavel (70. Restl Denis), Wojcik D., Fichtner, Čihák (55. Ročeň) - Dohnal K., Král M.

Góly: Wojcik D., Král M., Remsa Petr

Trenér/vedoucí mužstva: Gorel

Rozhodčí: Kincl

Komentář k zápasu:

Do Převýšova jsme přicestovali se šestnáctičlenným kádrem. Za krásného počasí se hrál od začátku rušný a bojovný zápas z obou stran. Domácí, jakožto poslední celek tabulky předváděl velmi živý fotbal a větrali naše obránce, jak jen to šlo, my jsme se však také nechtěli nechat zahanbit a tak jsme podnikali rušivé protiútoky! Fotbal s mnoha šancemi, nahoru dolu, kde dominovali zejména útoky oproti obranám, postrádal jen více kombinační hry. Do vedení šli domácí ve 34. minutě 1:0, na vedoucí branku jsme dokázali ještě do poločasu odpovědět Wojcikem D. který nepředvídatelnou střelou přeloboval domácího golmana 43 min. 1:1. 

Druhý poločas se obraz hry téměř nezměnil, zejména o souboje nebyla nouze, tentokrát jsme šli však do vedení my a to v 55. minutě, kdy se do úniku dostal Král M. a svojí šanci přetavil povedenou střelou v gól 1:2. V 61. minutě bylo srovnáno, když rozhodčí po souboji ve vápně a ekvilibristickém pádu domácího borce, nařídil pokutový kop, který domácí hráč bezproblémů proměnil 2:2. V 68. minutě bylo ještě hůř, kdy jeden z našich obránců vytvořil hrubici a vybídl tak domácí ke snadnému zakončení 3:2. V 75. minutě Remsa Petr zahrával přímý volný kop ze střední vzdálenosti, přičemž jeho střela skončila až v bráně překvapeného golmana 3:3, přestože domácí se snažili utkání zvrátit na svojí stranu, rozešly se oba tým smírně a remíza je pro toto utkání spravedlivá.

Hráč utkání: Dominik Wojcik

Komentář trenéra:

Sice jsme si přijeli pro tři body, ale vzhledem k průběhu hry a nasazení obou týmů, jsem s bodem z venkovního hřiště nakonec spokojen.