Jdi na obsah Jdi na menu
 


Převýšov B - Červeněves B 3:1 (2:1)

15. 5. 2017

Sestava: Sucharda - Lubas, Špičák, Smutný, Buřil (62. Říha) - Remsa Pavel (55. Fichtner), Šefara, Novotný, Čihák - Mikulka, Skalický (75.Gorel)

Gól: Čihák

Trenér: Gorel/Novotný

Rozhodčí: Kekelák

Komentář:

Další kolo pralesní ligy nám připravilo výlet do Převýšova k rezervě třetiligových borců. Domácí tým v jarní části svůj kádr osvěžil a tak již nebojuje ve spodních patrech tabulky jako loni, ale naopak o špici. Favoritem utkání tak byli jednoznačně domácí.

Do utkání jsme vstoupili famózně, po souboji uprostřed hřiště míč propadl za obranu, kde se jej ochotně ujal Čihák a protože má velmi rychlé nohy, utekl všem, svůj únik zakončil přesnou střelou do sítě a tak jsme se ujali vedení 0:1. Domácí jsme tak dokonale zaskočili a ti ač měli hráčskou kvalitu, byli jako opaření, dlouho se nemohli oklepat z tohoto šoku o to více, když jejich slibné akce se jim nedařilo gólově zakončit. Naopak my jsem hrozili z brejkových situací a hráli chytře, dokonce jsme mohli svoje vedení navýšit, opět v tom měl prsty (zřejmě ty na nohou) Čihák, jeho zakončení však tentokrát nebylo přesné, sled tři rychlých koncovek pak pokračoval zblokovanou střelou z dobré pozice Mikulky, aby zakončením z poza vápna vysoko nad, naše snažení ukončil Remsa Pavel. Nedáš - dostaneš se tak potvrdilo v samém závěru, možná ztrátou koncentrace, ale spíše na domácí přeci jen sedlo štěstí, když v rychlostním souboji všem unikl Hrabík a jeho střela na vzdálenější tyč neměla chybu 39. minuta 1:1. Srovnání nás natolik mrzelo, že jsme si do konce poločasu nechali vstřelit ještě jednu branku, opět po rychlém přechodu domácích do útoku a přesném zakončení Lochmana 44. 2:1.

Druhý poločas se hrál poměrně vyrovnaný zápas s minimem vyložených šancí. Soupeř si hlídal hubené vítězství a nám se jej nedařilo dostat pod větší tlak. Nakonec domácí svoje vedení pojistili gólem v samém závěru a tak si připsali zřejmě zasloužené vítězství 3:1.

Hráčem utkání střelec jediného našeho gólu, který v posledních zápasech nabírá formu a trápí soupeře napříč soutěžemi Vlasta Čihák.

Komentář trenéra:

Nesehráli jsme špatné utkání, po rychlém vedoucím gólu, jsme mohli favorita i zaskočit a obrat jej o body, bohužel nakonec se přeci jen projevila síla soupeře a tak nezbývá, než mu pogratulovat k vítězství.