Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přátelské utkání: Červeněves - Kopidlno 3:3

10. 3. 2019

První přátelské utkání odehráli naši muži v neděli 10.3.2019 od 14 h na umělé trávě v Chudonicích, soupeřem našeho týmu byli hráči z Kopidlna, kteří hrají o soutěž výše, tedy 1.B třídu. Oba týmy se sešly v kombinovaných sestavách. Naše základní sestava: Špičák - Lubas, Wojcik D., Fichtner, Vlášek - Kmínek, Vobořil, Malý, Jurička - Vlček V., Vantura. Střídali: Remsa Pavel, Lihan P., Schertler. Za výrazně nepříznivého počasí se hrál poměrně vyrovnaný fotbal s mírnou převahou hráčů Kopidlna, kteří se i ujali dvoubrankového vedení, nicméně naši hráči nesložili zbraně a ještě do poločasu srovnali, když se trefil hráč na testech - Pavel Lihan a posléze Martin Malý. Druhý poločas šli opět hráči Kopidlna do vedení, nám se však podařilo Vlčekem a jeho pumelenicí, která se tak tak došourala za brankovou čáru, opět srovnat a dát zápasu konečný výsledek 3:3. Poté čaroval v bráně Pavel Špičák, odčinil tak zaváhání při úvodní brance a udržel našemu týmu přijatelný výsledek. Utkání jistě splnilo svůj účel a hrálo se korektně. Nyní náš tým cestuje na soustředění do Josefova Dolu a v generálce přivítá tým ze Staré Paky o víkendu 23 a 24.3.2019.