Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pohár: Ohnišťany - Červeněves 1:2 (0:0)

23. 9. 2015

Sestava: 

Sucharda - Lubas (46. Vrabec), Michálek, Wojcik D. (64. Restl), Novotný (18. Duha T., 80. Čapek), Remsa Petr, Trejbal, Král A. (C), Král M. - Malý, Drobný (54. Sedláček)

Góly: Trejbal 2x

Trenér: Hloucal                      Vedoucí mužstva: Gorel

Rozhodčí: Grossman

Komentář:

Díky rozlosování poháru mohlo i v letošní sezóně ožít derby mezi týmy Ohnišťan a Červeněvse. Do Ohnišťan jsme přijeli v okleštěné sestavě, když nebyl k dispozici Novák, Kmínek, Gorel, Šefara a na první poločas nestíhal ani Vrabec se Sedláčkem, příležitost tak dostali hráči rezervy, trenér měl k dispozici 17 fotbalistů. Stejně jako hráči se na hřiště trousili diváci, přeci jen se hrálo ve všední den. Nakonec však dorazila i slušná návštěva. Utkání jsme pojali jako přípravu na soutěž, neznamená to však, že jsme nechtěli vyhrát.

V utkání jsme si od začátku vytvořili převahu, když se hrálo převážně na polovině našeho soupeře, svoje šance jsme ponechali nevyužity, zápas se postupně začal vyrovnávat a před koncem poločasu již i domácí začali vystrkovat růžky, stejně jako my, však bez tíženého efektu a tak se šlo na přestávku za stavu 0:0.

O poločase jsme náš tým zřejmě kvalitněji doplnili, než soupeř, když s chutí hrající Trejbal zavelel k postupu, jeho hra byla plná energie a jakožto zkušený hráč si uvědomil jednu zásadní věc, že pokud chceš dát gól musíš vystřelit a na Šulce v bráně, zjevně mohly platit i umístěné střely, ze střední vzdálenosti. V 57. minutě po zblokované střele Wojcika, se k odraženému míči dostal právě Trejbal a propálil vše co mu stálo v cestě 0:1. O další dvě minuty bylo ještě veseleji, když se na vápně znovu uvolnil Trejbal a umístěnou střelou zvýšil naše vedení 0:2, v tu chvíli byli domácí zralí na ručník, nevěděli, kde jim hlava stojí, naše vedení jsme mohli pohodlně navyšovat, ale šance končily, tak jako ta největší, kterou měl Král A., když se ocitl face to face Šulcovi a jeho snaha o lob skončila mimo bránu. Otřepané nedáš dostaneš se potvrdilo záhy, v 69. minutě, když se z úhlu, ojedinělé a nenápadné akce domácích prosadil Dvořák a snížil na 1:2. Apatický výkon domácích byl ta tam, najednou dominovali, šli za vyrovnáním, měli převahu i šance, naše obrana však v čele s jistě chytajícím Suchardou již další změnu skóre nepřipustila a tak jsme po zásluze postoupili do dalšího kola.