Pohár: Kosičky B - Červeněves 1:1 (5:3 na pen)

Sestava: Říha - Vlášek (61.Duha M.), Gorel, Fichtner (C), Čapek - Jurička, Malý, Král M., Sucharda - Holman, Vlček V.

Rozhodčí: Olah

Gól: Jurička

Trenér: Hloucal                     Vedoucí: Gorel

Komentář:

K pohárovému utkání jsme přistoupili, jako k přátelskému utkání, které jsme nechtěli vypustit, nicméně naše okleštěná a kombinovaná sestava nám příliš šancí na dobrý výsledek nedávala, naštěstí ani soupeř nedisponoval širokým kádrem, ale bohužel se v něm objevilo hned několik hráčů áčka.

Soupeř byl od začátku více na míči a v blízkosti našeho vápna, svojí útočnou sílu však nebyl schopen přetavit v gól, kdežto my z prvního brejku jdeme do vedení, když Holman zatáhne míč po straně a předloží jej do malého vápna před odkrytou bránu, kam si nabíhá Jurička a posílá náš tým bezpečně ranou o tyč do vedení 0:1. Hosté pokračují v dobývání naší branky,  pozorná obrana někdy i se štěstím likviduje útok za útokem a vydatně jí pomáhá i spolehlivě chytající Říha, první poločas končí nejtěsnějším možným rozdílem.

Do druhé poločasu hosté vstoupí opět aktivněji, bohužel po trmě vrmě v blízkosti naší branky z 51. minuty se daří gólově vystřelit na bránu a srovnat skóre na 1:1, poté hra i vlivem velkého vedra upadá a hraje se spíše chodící fotbal, největší naší šanci na skórování má v závěru Král M., který v brejku a úniku cílí těsně vedle, to běží již 86. minuta,jinak jsme toho směrem dopředu příliš nepředvedli. Po závěrečném hvizdu tak na tabuli svítí 1:1.

A jde se na penaltový rozstřel, který končí ve prospěch domácích, poté co našeho kapitána ve čtvrté sérii vychytá domácí golman :-( (     (úspěšní střelci: Sucharda, Malý, Gorel, na Duhu M. se již nedostalo)