Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nové Město - Červeněves B 0:1 (0:0)

24. 9. 2017

Sestava:

Říha - Šindler, Fichtner (46.Vlček), Novotný, Duha T. - Remsa Pavel (80. Sucharda), Vobořil, Trejbal(C), Čihák - Gorel, Hillebrand

Gól:Trejbal

Rozhodčí: Grossman

Komentář:

Do Nového Města jsme odjížděli s odhodláním odčinit debakl, který jsme utrpěli na domácí půdě v předchozím kole. Našlapaná sestava se během dopoledne rozpadla a tak jsme odjeli ve 13 lidech, své jistě sehrálo i nepříznivé počasí a tak ať si každý sám sáhne do... no někteří jsou prostě zřejmě z cukru. 

Na hřišti se potkala dvě poměrně vyrovnaná mužstva, přeci jen my jsme působili o něco sebevědoměji, bohužel jsme se až příliš nechávali odvádět od hry spornými výroky hlavního sudího a tak se utkání začalo pomalu vyhrocovat, tak jako se terén za ustavičného deště stával těžším. V prvním poločase bylo šancí jako šafránu, tu největšího našeho týmu zahodil Gorel, když dotíral na obránce, tak dlouho až s míčem dobrých 30 metrů pelášil sám na bránu, jeho pokus však golman vytěsnil mimo tři tyče, hosté mohli kontrovat z přímého kopu, ale Říha byl proti. 

Druhý poločas byl přeci jen o něco živější, v 58. minutě jsme se ujali vedení, když Šindler přímým kopem z naší poloviny našel ve vápně přesně hlavu Trejbala a ten míč usměrnil k tyči 0:1, již v 60.minutě byl k vidění další zásadní moment utkání, a to vyloučení domácího borec za opakovaný faul, na který podrážděně reagoval Čihák a místo, abychom hráli přesilovku, tak se poroučel do sprch i on sám. Posléze mohl vedení navýšit Vobořil, faulován ve vápně však nezakončil přesně a píšťalka rozhodčího zůstala němá. Skóre mohl pak hned dvakrát navýšit v samostatném nájezdu Hillebrand, bohužel necílil přesně a tak hrozili i domácí a to z přímých kopů, samostatného nájezdu, tak i ze vzduchu, šance však likvidoval Říha, případně soupeř cílil mimo a když už byl jedenkrát překonán, tak míč pro změnu z brankové čáry vykopl Gorel. Rušné utkání se hrálo až do samého závěru, kdy jsme nejtěsnější možnou výhru uhájili. 

Hráč utkání: chvílemi čaroval Honza Říha

Top hráči: Říha, Duha T., Trejbal