Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nepolisy B - Červeněves B 5:0 (3:0)

28. 5. 2018

Sestava:

Sucharda - Novotný, Drobný, Smutný, Marek - Remsa, Gorel, Duha, Šindler - Duha M., Mikulka

Trenér: Gorel

Komentář:

Do Nepolis jsme cestovali pouze v 11 lidech, neboť hned poté A-tým decimovaný zraněními (Novák, Kmínek, Král A.) a jinými povinnostmi (Trutnovský, Hillebrand) potřeboval doplnit mužstvo (Trejbal, Vantura), aby mohl odehrát další záchranářský duel. Když se B-týmu omluvil z osobních důvodů Vobořil, na utkání jako již po několikáté nedorazil, ačkoliv měl Wojcik K, tak nastal problém, poněvač Šindler s Drobným avizovali pouze možnost odehrát první poločas. Další hráče typu Buřila a Lubase  nemá cenu už ani komentovat. 

S vědomím, že budeme utkání dohrávat v 9 lidech jsme nastoupili s cílem neutržit přílišný debakl o to více, když si Nepolisy rezervu nezvykle posíli-li o hráče áčka. Od počátku byli mírně lepším týmem domácí a za svojí aktivitu byli odměněni již v 15. minut, kdy míč prošel malým vápnem a domácí útočník neměl problém jej doklepnout 1:0. Domácí pak trochu přizpůsobili hru té naší. Otevřeli se i šance pro nás, v dobré pozici Marek nezpracoval míč, aby mohl nebezpečně zakončit, posléze mohl vyrovnat v samostatném úniku Gorel, ale nastřelil pouze tyč. Domácí se hledali a snažili se najít recept na naší obranu, výborně však chytal Sucharda a tak dlouho držel náš tým nad vodou. V samém závěru i díky tomu, že se zranil Duha M. a odstoupil Šindler se však přeci jen domácím podařilo prosadit a dvěma slepenými góly stanovit poločasové skóre na 3:0. 

Druhý poločas se očekávalo vraždění neviňátek, které se však nekonalo. Zaparkovali jsme autobus před velkým vápnem a odráželi útok za útokem. Domácí do černého mířili už pouze jednou, v dalším případě jsme si ve snaze odrazit útok vstřelili branku vlastní 5:0. Nadále podával vynikající výkon Sucharda. Téměř celý poločas se hrálo na naší půlce, až tedy na ojedinělé výpady Mikulky, který neúnavně běhal a dorážel na domácí obranu. Náš projev v 9 lidech a se zraněnými v poli nebyl příliš fotbalový, výsledek však nakonec přijatelný. 

Hráč utkání: Sucharda - v tomto zápase vnikal, zlikvidoval hned několik šancí povedenými golmanskými zákroky. 

Top hráči: Sucharda, Mikulka, Smutný

Komentář trenéra: 

V tomto zápase se projevila skutečnost, že 6 omluvenek aktivních hráčů v sezóně a 4 omluvenky hráčů, kteří svojí nezodpovědnost k týmu prokazují dlouhodobě, je prostě příliš. Musím pochválit všechny kluky, kteří k zápasu nastoupili a odehráli jej.