Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nepolisy B - Červeněves B 4:1 (0:0)

28. 9. 2015

Sestava:

Čapek - Lubas (C), Marek, Dvořák, Duha Tomáš (46. Mikácsi) - Ročeň (72. Purma), Fichtner, Restl (28. Čihák), Remsa (70. Duha) - Wojcik K., Sedláček (55. Hlavatý)

Gól: Wojcik K.

Trenér/vedoucí mužstva: Gorel, Černý, Purma

Rozhodčí: Stránský 

Komentář:

Na hřiště prvního celku tabulky i přes souběh utkání našeho áčka a hromadu omluvenek, jsme dorazili v 17 lidech. Oproti našemu očekávání, domácí svůj tým výrazněji neposílili a tak jsme se mohli těšit na vyrovnanou partii. 

Zprvu se oba týmy oťukávaly a netlačily příliš do zakončení, domácí si však postupem času vypracovali mírnou převahu, kterou však nikterak nezužitkovali, my jsme hrozili z brejků, ale vstřelit gól jsme měli snad pouze jednou, když v dobré pozici zakončující Sedláček střílel nad. Poločas tak skončil bez branek.

Bohužel do druhého poločasu jsme se zřejmě zapomněli v kabině, neboť již v 50. minutě otevřel skóre rozdílový hráč utkání Vaníček, který svojí střelu otřel o tyč, aby míč skončil za bezmocným Čapkem 1:0, o 9 minut později ten stejný hráč, opět cílil nekompromisně a zvýšil na 2:0, naši borci rezignovali na dobrý výsledek a den otevřených dveří ve středu naší obrany tak v 77. minutě potrestal Hanuš 3:0. Střídající hráči hru ještě oživili, když Purma se ve vápně ideálně uvolnil, přičemž jej v poslední možné chvíli domácí obránce nedovoleně zastavil a tak se pískal pokutový kop, který se štěstím proměnil Wojcik K. 3:1. Domácí však už žádné drama nepřipustili a svoje vedení naopak pojistili záhy střelou z poza vápna 4:1. 

Hráč utkání: Radim Dvořák

Komentář trenéra:

Mohli jsme u prvního celku tabulky překvapit, bohužel o body jsme se rvali jen první poločas, v konfrontaci našeho mladého týmu proti domácí zkušenosti pak rozhodla právě ta zkušenost.