Jdi na obsah Jdi na menu
 


Myštěves B - Červeněves B 0:4 (0:4)

26. 9. 2018

Sestava:

Sucharda - Novotný Jiří (46. Vlček T.), Nožička (42. Duha), Smutný, Marek - Trutnovský (36. Vlček Vojtěch, 80. Remsa Pavel), Holman, Špičák, Kmínek - Vobořil, Vantura

Góly: Vobořil, Vantura, Holman, Špičák

Trenér: Gorel

Rozhodčí: Koza

Komentář:

Do Myštěvse jsme zajížděli v nadupané sestavě a to i s ohledem na plné obsazení A-týmu z předchozího dne, tedy většina střídajících hráčů A-týmu dostala prostor se realizovat v utkání rezervy! Odtajněná domácí sestava pak dala předpoklad tuhému boji.

Do utkání jsme vstoupili hrůzostrašně, soupeř nás výrazně přehrával, valil se na nás útok za útokem a k vidění byly i samostatné nájezdy na Suchardu, který si však do tohoto zápasu přinesl výbornou formu a likvidoval akce buď přímo, nebo včasným vyběhnutím! Domácí svojí převahu nebyli schopni přetavit v gól a využít i ty nevyloženější šance. Postupně se začínáme oklepávat z nástupu domácích a cca od 20. minuty i v náznaku zahrozíme směrem dopředu, když Trutnovský vypráší rukavice domácího brankáře, aby se do úniku následně v 30. minutě dostal Vobořil, kterého sice domácí obránce dostihl, ale ten prokázal svojí techniku, těsně za hranicí vápna se kličkou obránce zbavil a střelou na přední tyč nás posílá do nečekaného vedení 0:1. Domácí se snaží ihned kontrovat jejich další samostatný nájezd však končí na rukavicích Suchardy a posléze v zámezí! A tak ke slovu přichází opět náš tým! Do gólovky se probije agilní Holman a utěšenou střelou opět na přední tyč zvyšuje na 0:2 z pohledu domácích! Myštěves je rozhozená z takovéhoto průběhu zápasu, jejich rozpoložení využívá Vantura, hned o dvě minuty později se uvolňuje podél brankové čáry a střelou z úhlu zvyšuje na 0:3. Definitivní K.O. zasazujeme domácímu týmu v 38. minutě, když Holman zpětnou přihrávkou nachází Špičáka a ten parádní střelou z první vymete všechny pavučiny levé šibenice domácího brankáře. Na poločas jdeme tak za výrazného, ale vzhledem k průběhu zápasu překvapivého vedení!

Do druhého poločasu nastupujeme s tím, že budeme hrát stále aktivně a nechceme připustit snížen, ba dokonce zdramatizování zápasu, bohužel to nemáme ve svých rukách... Přichází 55. minuta domácí útočník na kluzkém terénu zajede do Suchardy, který má v tu dobu bezpečně míč v držení na zemi, přičemž ho bolestivě zasáhne! Tento moment se na hřišti strhne mela, kterou není třeba příliš komentovat, výsledkem je pak vyloučení faulujícího útočníka a našeho obránce ochránce Marka Smutného! Marek do té doby hrál výborný zápas, jak je poslední dobou jeho zvykem, bezpečně hasil i úniky o generaci mladších hráčů a nyní jsme bez stopera (Drobný, do zápasu dnes ani nezasáhl, provizorně zaskakující Nožička už v tuto chvíli léčí nožičku). Komplikace je na světě, nicméně roli vůdce zadních řad přebírá Špičák a srdnatě bojujeme o udržení dobrého výsledku. Jenže netrvá ani pět minut a hlavní rozhodčí má zřejmě ještě rudo před očima a za běžný faul (zbrždění útoku rukou) kousek za půlkou hřiště nám zcela nepochopitelně vylučuje dalšího hráče, tentokrát Vlčka Tomáše!  Jsme bez dalšího obránce a valí se útok za útokem na naší bránu, domácí však opět nejsou schopni vstřelit branku a tak jim v 72. minutě pan rozhodčí nabízí pokutový kop! Bohužel ani tato ložená branková příležitost gólem nekončí a Kopuletý míč posílá vysoko nad. Utkání dohráváme, bojujeme za nulu našeho brankáře a to se nám nakonec i daří.

Hráč utkání: Holman - jezdil nahoru dolu, na branku přihrál, sám jednu dal!

Top hráči: Holman, Sucharda, Špičák

Komentář trenéra:

Domácí hráli fotbal, my dávali góly, velmi důležitý gól byl hned ten první Vobořila, který zase prokázal, v jaké pohodě hraje, celkově naše útočné duo VV (Vantura, Vobořil) září a když vezmu, že obrana v čele s našimi brankáři dostala pouze 4 góly, tak mi to přijde až neuvěřitelné. Bohužel pozitivně mohu utkání hodnotit pouze do 55. minuty, to jsem měl ještě radost z toho jak nám to jde, pak mě radost přešla a to i díky výkonu pana rozhodčího.