Jdi na obsah Jdi na menu
 


Myštěves - Čeveněves 2:4

31. 10. 2013

V sobotu jsme sehráli mistrovské utkání na hřišti Myštěvsi proti místnímu dorostu, který je momentálně na posledním místě. V naší brance opět nastoupil za zraněného Edu Hornych.

Utkání začalo převahou našich dorostenců a již ve 4 min. jsme se ujali vedení po kopu z rohu a hlavičce Fichtnera 0:1. Tato rychlá branka nás ukolébala a soupeř převzal iniciativu, kterou využil v 9 min. a vyrovnal na 1:1. Našim dorostencům se přestala dařit jakákoliv přihrávka a protiútoky soupeře byli pro naši obranu víc a víc nebezpečné. To vyústilo ve 13 min., kdy se domácí z přímého kopu ujali vedení 2:1. Po této brance, jsme se začali opět dostávat do patřičného tempa a zpřesněnou a kombinační hrou jsme začali nebezpečně ohrožovat branku domácích. Ve 24 min. Fichtner zahrával rohový kop a obránce domácích si srazil míč do vlastní branky 2:2. Následovali další střeli na branku domácích ale jak Dvořák, Hiboš, Wojcik, nedokázali překonat domácího brankáře. Až přišla 41 min. kdy po faulu na Fichtnera před hranicí velkého vápna kopal Wojcik přímý kop. Po pěkné střele kolem postavené zdi soupeře, neměl brankář šanci zabránit gólu 2:3.
Do druhého poločasu jsme nastoupili v brance s Wojcikem. Celý druhý poločas se snažili domácí o vyrovnání, ale hra našich dorostenců dodržováním taktických pokynů narušovali akce domácích. V 81 min. netradičně po pravé straně utekl Restl a přesnou přihrávkou před branku domácích vybídl Hiboše, který doklepl za záda domácího brankáře 2:4.
Základní sestava: Hornych, Záveský, Restl, Hillebrand, Bureš, Dostál, Sedláček, Král, Fichtner, Wojcik, Dvořák.       Na střídání: Dohnal Fr.
Po herní a taktické stránce si naši dorostenci zasloužili vítězství, ke kterému jim gratuluji.