Jdi na obsah Jdi na menu
 


Malšova Lhota - Červeněves 1:2 (0:0)

16. 5. 2015

Sestava: Říha - Gorel (79. min. Remsa Pavel), Novák, Wojcik D., Černý - Fichtner, Remsa, Král A., Král M. - Kmínek, Malý

Góly Červa: 52. Král M., 83. Kmínek

Trenér: Hloucal Martin                       Zdravotník/masérka: Karásková Kateřina

Komentář:

Tak nás v tom někteří nechali vykoupat, ano opět výjezd na venkovní hřiště ve znamení lepení sestavy, aby nás bylo vůbec předepsaný počet. Vrabec, Michálek, Sedláček, Wojcik K., Šefara a nikdo z gardistů, kdo by nás byl ochoten doplnit, to je výčet jen některých omluvenek!

Do Malšovy Lhoty jsme jeli společně se žáky autobusem a už jen skutečnost, že nás vyrazilo slovy čtyři kusy, nevěstila nic dobrého. Nakonec se nás před výkopem sešlo dvanáct.

První poločas? NUDA. Fotbal o ničem z obou stran, ale vzhledem k našemu postavení v tabulce bychom to měli být právě my, kdo bude v zápase aktivní, jenže hráli jen dva tři naši hráči a soupeř si to taky jen tak pokopával a nebyl ničeho schopen. 

O poločase jsme si řekli, že chceme vyhrát a taky vyhrajem a tak se stalo. Přeskupili jsme řady, kdy bratři Králové spolu šli do středu zálohy, ve stylu brácha na bráchu, Remsa se pak posunul na svůj post do kraje zálohy. Přeskupení řad, mělo očividně pozitivní vliv na naši hru, na soupeře jsme vlétli a již v 52. minutě Král M. po individuální akci zatáhl míč ze strany a procpal jej na přední tyč domácího golmana 0:1. Soupeř si uvědomil, že pokud chce uhrát doma body, tak musí taky začít ohrožovat naší branku, z čehož pramenila nebezpečná hlavička, jen těsně mimo a pak nastřelení tyče Kekelákem, který se podle všeho, po delší pauze, vrátil do sestavy. Snažili jsme se hru kontrolovat a nikam jsme se netlačili až do 83. minuty, kdy svůj únik téměř od poloviny hřiště lobem zakončil Kmínek a potvrdil tak naše vedení 0:2. Domácí pak stačili v nastaveném čase snížit, když střelu domácího borce, Říha vyrazil pouze před sebe, aby jej domácí stoper Radoň uklidil do naší brány 1:2. Pak už se pískal jen konec. Negativem je skutečnost, že se fandit do Malšovy Lhoty na fotbal prostě nechodí. frown

Hráč utkání, m(n)otor našeho týmu: Král A.

Koment trenéra:

Nálada před zápasem nic moc, každý byl myšlenkami asi u hokejové reprezentace a tak v oslabené sestavě jsme měli oprávněné obavy, které se nevyplnily. Zůstali jsme tak na dostřel prvnímu týmu tabulky, který se na nás údajně již těší. wink