Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lužec nad Cidlinou - Červeněves 1:4 (0:1)

3. 5. 2015

Sestava: Říha - Sedláček, Gorel, Wojcik D., Drobný (78. Remsa Pavel) - Král M., Král A., Šefara, Remsa Petr (14. Wojcik K.- 86. Čapek) - Kmínek, Malý 

Trenér: Hloucal Martin     Zdravotník/masérka: Karásková Kateřina

Goly: 3 min. Gorel, 61. min. Kmínek, 77. min. Kmínek, 87. min. Kmínek (z penalty)

Rozhodčí: HR -  Pára, AR1 - Šeba, AR2 - nominace domácích - Kubelka

Komentář:

Fotbal brečel, ale co... tři body máme.

Přesně to pronesl po zápase náš trenér a tak nějak to vystihl. Soupeř očividně sháněl každou nohu ruku, aby dal dohromady vůbec 11 borců, my jsme na tom ale opět nebyli o moc lépe. Novák, Vrabec, Michálek, Černý, Fichtner tak to není naše sestava, ale obdržené omluvenky před zápasem. 

Utkání jsme začali úžasně, už ve 3 min. Šefara rozehrál neprozřetelně standardní situaci do ulice na Gorela, který ač sám překvapen, míč uklidil k tyči 0:1. Bohužel pak se začal hrát nepříliš pohledný fotbal, domácí se soustředili na urputné bránění a podnikali nebezpečné kontry, kterým však scházela  efektivita. Potřebovali jsme nutně vedení potvrdit, aby soupeř nemohl živit naději na zvrat v utkání, ale to se nám nedařilo díky nepřesnému zakončení, největší možnost na navýšení skóre v prvním poločase pak měl v 23. min. Kmínek, který postupoval zcela sám na domácího golmana, ale ten jej vychytal. Do konce poločasu se toho zase tolik nedělo, to až po něm. 

V 57. minutě domácí střelec Dunka se prosadil proti naší obraně, kdy jednoho beka v souboji přetlačil, aby druhému ustrojil housle a pak si vychutnal Jendu Říhu, který byl na půl cesty k probíhajícímu souboji a lobem zavěsil 1:1. Povolit přitáhnout, tak jsme zase zapnuli a již v 61. minutě, když byl opakovaně faulován Malý, jsme zahrávali nebezpečnou standardku z hranice vápna, kterou bezpečně zakončil Kmínek a poslal nás tak opět do vedení 1:2. V 77. minutě se Kmínek pěkně uvolnil na středu hřiště a zpoza vápna zacílil přesně k tyči 1:3. To už domácí tahali nohy, asi i díky zápasu, který odehráli den před tímto utkáním, aby v 86. minutě do vápna vlétl Král M., kterého domácí kapitán Novotný sestřelil a tak se pískala penalta, protože potřebujeme naplnit nově založenou kasu, exekuce se ujal Kmínek, který sice si vyslechl, že hattrick bude drahý a tak dělal vše proto, aby jej nezavršil, nicméně se štěstím penaltu proměnil a tak jsme vyhráli 1:4 a odvezli si povinné, nikoliv jednoduché tři body ze hřiště posledního celku naší tabulky.

Hráčem utkání, kdo jiný, než střelec tří branek: Kmínek Filip

Koment trenéra: 

Očekávali jsme těžký boj, což se chvílemi naplnilo, ale trpělivostí a třígólovým střelcem jsme dokázali houževnatého soupeře přehrát.