Lužec na Cidlinou - Červeněves B 5:1 (2:1)

Sestava: Sucharda (46. Špičák) - Buřil (66. Gorel), Novotný, Špičák, Duha - Fichtner, Hillebrand, Skalický, Čihák - Remsa, Mikulka

Gól: Remsa

Trenér: Gorel/Novotný

Rozhodčí: Grossman

Komentář:

K prvnímu mistrovskému zápasu jsme sestavu doslova lepili, hráči se dovolenkují užívají volna a někteří naopak pracují do roztrhání těla, tak nás cestovalo do Lužce 13, avšak Čapek nedocestoval a tak jsme šli do zápasu pouze s možností jediného střídání.

Z počátku utkání se hrál poměrně vyrovnaný fotbal, postupem času domácí přeci jen převzali iniciativu na svojí stranu a podařilo se jim vstřelit dvě branky, kdy první jsme jim darovali po nedorozumění našeho brankáře se stoperem, míč zůstal volný mezi nimi a domácí útočník neměl problém míč zasunout do brány 1:0, druhý gól pak padl po trmě vrmě uvnitř malého vápna, kdy domácí borec z bezprostřední blízkosti div neprotrhl síť 2:0. Kontrovali jsme gólem z ničeho, agilní Špičák našel svým nákopem Remsu a ten z první míč na dobrých 30 metrů trefil ideálně 2:1.

Druhý poločas jsme nezačali nejlépe, záhy jsme inkasovali, když naše obrana zaspala a nechala domácího hráče vyniknout v samostatném uniku 3:1. Když jsme se nadechovali k náporu a že jsme na to měli, tak se bohužel v 71. minutě nechal zcela zbytečně vyloučit Hillebrand, z tlaku nic nebylo, naopak domácí přesilovku zúročili dvěma góly a tak jsme z Lužce odjeli s bůrem :-/. Tak příště no...