Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lovčice B - Červeněves B 1:3 (0:1)

7. 10. 2018

Sestava:

Sucharda - Vlášek, Novotný Jiří, Marek, Hlásek (46. Trejbal) - Mikulka, Vobořil, Drobný, Remsa Pavel - Vlček V., Vantura

Góly: vlastní, Vantura, Vobořil

Trenér: Gorel

Rozhodčí: HR - Štancl, AR1 - Remsa Petr (laik, ale kvalitní), AR2 - Myška (laik domácí)

Komentář:

Do Lovčic se sestava rodila velmi těžce, taky aby ne, když jsme hráli souběžné utkání s naším prvním týmem! Limitování jsme byli nejen dovolenými, ale také nemocemi a zraněními, ještě že se jednalo o poslední zápas B-týmu. Nakonec se sešla sice okleštěná, ale silná sestava, která do Lovčic mířila pro všechny body.

Od počátku se hrálo vyrovnané utkání, ve kterém jsme přeci jen o něco málo více času trávili na soupeřově polovině. 

Hrozili jsme zejména standardními situacemi z větší vzdálenosti, které jsme tentokrát velmi dobře rozehrávali. Každý nákop na naše ofenzivní hráče zaváněl brankou, nejvíce pak, když po jedné z těchto standardek propadnuvší míč napálil Marek do tyče. Domácí kontrovali zejména snahou o rychlé protiútoky, když nejméně dvakrát se před Suchardou objevili v gólové pozici, jejich zakončení však bylo zbrklé a končilo povětšinou výrazně mimo. V 37. min. zahráváme opět standardku z velké vzdálenosti, kdy Marek cílí míč na výborně hrajícího Vlčka, ten vyvíjí tlak na domácí obranu a obránce ve snaze míč odehrát jej lobuje do vlastní brány 0:1. Za těsného vedení jdeme na poločas.

Druhý poločas domácí posílají do zápasu čerstvou krev a hru poměrně rozhýbají, my přeskupujeme obranné řady a na pomoc nám přichází veterán Trejbal, jakožto dirigent zadních řad. Bohužel nemáme možnost dalšího střídání a na hřišti nám běhají hráči pod prášky, se zraněním a tak to začíná být pomalu boj o přežití. Domácí nás od 60. minuty zatlačí do tvrdé defenzivy, aby několik exkluzivních zákroků předvedl Sucharda a udržel tak naše akcie v kurzu. Výsledkem tlaku domácích je několik vyložených gólovek a v 80. minutě i poměrně přísně nařízený pokutový kop za ruku Remsy. Remsa si chránil obličej, na který mu míč evidentně směřoval, on však přírodní plastiku odmítl a rozhodčí jeho obranu posoudil jako nedovolené hraní. Penaltu domácí spolehlivě proměňují 1:1. Náš tým je zdecimovaný a vypadá to, že soupeř nás dorazí, ale zmýlená neplatí, domácí ustoupí od soustavného tlaku a hraje se opět vyrovnané utkání. V 88. minutě zahráváme v tomto utkání naší obrovskou zbraň, standardku z velké vzdálenosti Vobořilem, ten nachází přesně Trejbala, který míč sklepává na Vanturu a ten jej protlačí svým dobrým pohybem až do sítě 1:2. V 90. minutě z dobrých 25 metrů zahráváme přímý volný kop, tentokrát z pozice ohrožující bránu znovu Vobořilem, který z této uctivé vzdálenosti vymete všechny pavučiny z levé šibenice domácího brankáře 1:3 a je hotovo a jde se slavit. 

Protože v souběžně hraném utkání Starý Bydžov klopýtl v Novém Městě máme další důvod k radosti, protože přezimujeme na prvním místě tabulky pralesní ligy!

Hráč utkání: Drobný - motorová myš, která nevypustí žádný souboj a v každém důležitém je.

Top hráči: Drobný, Sucharda, Vantura

Komentář trenéra:

Velmi dobře odehrané utkání co se nasazení a bojovnosti týče z naší strany, ostatně to nás zdobí celý podzim. Pochvala hráčům za předvedený bojovný výkon, o to větší, že více jak polovina týmu dohrávala na morál.