Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lhota p/L B - Červeněves B 1:1 (0:0)

18. 9. 2016

Sestava:

Sucharda - Drobný, Novotný, Sedláček Jan, Sedláček Josef (46. Malý) - Skalický, Fichtner, Smutný (55. Wojcik), Čihák (67. Gorel) - Remsa Petr (83. Remsa Pavel), Mikulka

Gól: Wojcik

Trenér: Gorel/Novotný J

Rozhodčí: Štancl

Komentář:

V šestém kole JAKO 4. třídy B jsme zajížděli na půdu nově založeného týmu do Lhoty pod Libčany, abychom se zde utkali s místní rezervou! Těsně před utkáním se omluvil Buřil a ze zdravotních důvodů oproti plánům nedocestoval ani Špičák, počítali jsme i další omluvenky, ale ty byly dopředu avizované, naopak do sestavy se vrací marodi a první oťukávanou měl pro tento zápas plánovanou Wojcik, prvně v sezóně se pak představil i Láďa Drobný.

Příjemné fotbalové prostředí, ideální fotbalového počasí a slušné domácí zázemí bylo předznamenáním kvalitního podvečera na fotbale. Zmýlená neplatí, neboť tím výčet pozitiv skončil. Již od prvních minut se hrál z obou stran nezáživný fotbal s minimem šancí, hrálo se zejména mezi vápny, není tak divu, že první poločas skončil bezbrankovou remízou.

Kdo si myslel, že hra už nemůže být horší, než v prvním poločase, tak se opět mýlil. Sice byly k vidění dvě branky, ale to je asi tak vše, více se diskutovalo, než hrálo, faulovalo a rozhodčí hru poměrně kouskoval, zřejmě chtěl usměrnit zbytečné emoce na hřišti, ale fotbalové kráse to rozhodně neprospělo. Vedení jsme se ujali v 70. minutě, poté, co míč ze standardní situace propadl ve vápně, po trmě vrmě se odrazil k Wojcikovi a ten propálil vše, co mu stálo v cestě 0:1. Z vedení jsme se radovali celé čtyři minuty, náš brankář vydatně pomáhal obraně vybíháním, v 74. minutě však svojí aktivitu přehnal a nechal se poměrně zbytečně nachytat na švestkách a inkasoval tak téměř z poloviny hřiště 1:1. Do konce utkání bylo k vidění už jen pár náznaků akcí a nespočet falů, bylo tak jen dobře, že sudí utkání nikterak neprodlužoval a raději jej v 90. min ihned ukončil.

Hráč utkání: Sice druhý nejstarší hráč na hřišti, ale také největší bojovník, který v obraně předvedl bezchybný výkon  - Láďa Drobný

Komentář trenéra:

Utkání se mi nehodnotí lehce, klukům nelze upřít snahu, ale byl to takový nesourodý výkon, na fotbal se příliš nedalo dívat, řekl bych jeden z nejhorších výkonů naší rezervy vůbec, zřejmě se na výkonu podepsal jak soupeř, tak rozhodčí, který vzhledem k dění na hřišti hru kouskoval. Na druhou stranu bod z venku není špatný výsledek, pozitivně také hodnotím návrat Wojcika na zelený pažit, kdy se uvedl gólem. Doufám, že hráči, kteří utržili dnes nějakou tu ránu, budou v pořádku, a upřímně jsem rád, že toto utkání je za námi.