Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kunčice B - Červeněves A 0:1 (0:1)

13. 9. 2015

Sestava:

Říha - Sedláček, Michálek, Wojcik D., Marek - Remsa (87. Fichtner), Šefara, Král A., Král M. (46.Vrabec) - Kmínek (90. Hornych), Malý

Do hry připraveni:

Remsa Pavel, Hornych, Fichtner, Vrabec, Čapek, Restl

Gól: Malý

Trenér: Hloucal Martin     Vedoucí mužstva: Kateřina Karásková

Komentář:

Do Kunčic přijelo naše mužstvo bez Nováka, Gorela a distancovaného Trejbala, posílené hráči rezervy, vybírat sestavu tak mohl trenér z 17 fotbalistů. Domácí svojí rezervu doplnili i o hráče A-týmu a bylo zřejmé, že v tomto utkání se budou chtít odlepit od dna tabulky, na kterém se dosud nacházejí. K utkání se dostavila i početná návštěva čítající cca 150 fanoušků obou táborů.

V úvodním dějství se hrál s tradičním a oblíbeným soupeřem vyrovnaný fotbal, na první pohled však byl ve hře obou týmů zřetelný rozdíl, kdy domácí sice bojovali, ale jejich hra postrádala lehkost, často i myšlenku, provedení a hlavně chuť zvítězit, naopak naši borci nevypustili žádný souboj a svým nasazením jasně ukázali, oč jím na hřišti běží! Za podpory silného větru jsme byli my tím nebezpečnějším týmem, ale vyložených šancí bylo pomálu. V 25. minutě na polovině hřiště vybojoval míč Kmínek, posunul jej na Krále A., ten vyslal do samostatného úniku Malého, který vyběhnuvšího domácího golmana přeloboval 0:1. Hosté si své šance na vyrovnání nechali až do závěru poločasu, kdy pálili jak u Verdunu, ale bez tíženého efektu. Do kabin se šlo tak na přestávku, za příznivého stavu pro naše barvy. 

Druhý poločas se naši hráči museli vyrovnat nejen s protivětrem, ale i nepřízní rozhodčího, čekal je tak lítý boj. Soupeř né a né překonat našeho brankáře, který vytáhl několik fantastických zákroků a doháněl tak domácí k šílenství, zejména jeho zásluhou náš tým držel čisté konto. Druhý poločas jsme odbránili a snažili se podnikat protiútoky, ale vyloženou šanci jsme si již nevypracovali. Ofenzivu domácích a osud zápasu se snažil zvrátit nejstarší hráč na hřišti Doležal, který však ve své snaze nenašel příliš podpory a to ani v naběhaných metrech, od svých o několik let mladších, spoluhráčů a tak zápas musel notně skončit našim vítězstvím. 

                                       Hráč utkání: Honza Říha

Koment trenéra:

Bodový zisk našeho týmu a postavení soupeře v tabulce, nám velelo bodovat. Od začátku velice bojovný zápas plný osobních soubojů, kdy jsme hrozili z brejků a jeden nakonec proměnili. Druhý poločas jsme byli pasivnější a hlavně díky golmanovi uhájili vítězstvi.Tým chválím za obětavost a hru až do konce zápasu