Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kobylice B - Červeněves B 5:2 (2:1)

30. 8. 2015

Sestava:

Čapek - Sedláček Josef, Černý (46. Schertler), Dvořák, Hloucal (75.Purma) - Ročeň (C), Fichtner (46. Remsa Petr), Hornych, Remsa Pavel (50. Čihák), Restl (61. Mikácsi), Wojcik K.

Trenér/vedoucí mužstva: Gorel, Purma

Rozhodčí: Kincl

Naše góly: Restl, Wojcik K.

Komentář: 

V úmorném horku, posílení domácí, náš srdnatě bojující tým, nakonec udolali. K zápasu jsme měli připraveno 17 borců, avšak v obranných řadách jsme se museli obejít hned bez tří hráčů, kteří zde jinak nastupují. Pro zranění nebyl Novotný, po náročném zápase za A-tým, dostal volno Marek a z pracovních důvodů se omluvil Lubas, další omluvenky zaslali bratři Duhové a Dohnalové, na utkání ač měl, nedorazil Šolín. Dále nebyli k dispozici dlouhodobě zranění Doležal, Hlavatý, tým tak doplnil Petr Remsa. 

Svojí daň si nově složená obrana vybrala hned na začátku, kdy v první akci využil jejího nedorozumění hostující útočník a poslal svůj tým do vedení. Naši hráči byli jako opaření, první minuta 1:0. Chvíli nám trvalo se dostat do zápasu, ale soupeři jsme ukázali, že mu přes špatný začátek, nehodláme body jen tak odevzdat a již v 18. minutě po závaru před domácí brankou, mohl srovnat Wojcik K., hlavičku Restla se mu však nepodařilo dorazit a domácí obránci tak odvraceli balon z brankové čáry. Hned z další akce jsme však přeci jen skóre srovnali, když Restl využil svého dobrého postavení a pohotově zakončil 1:1. Z vedení jsme se neradovali dlouho, po pěti minutách z poměrně velké dálky nakopl možná centrovaný míč na naší bránu, domácí obránce a k překvapení všech přítomných jej Čapek nalezl až za svými zády 2:1. Poté jsme měli ještě dvě až tři dobré příležitosti, kdy se do zakončení probíjel Ročeň, resp. Wojcik K., tíženého efektu jsme však nedosáhli, naopak jsme mohli kapitulovat, kdyby nebylo zákroků Čapka, který se vytáhl, hned proti dvěma samostatným nájezdům. Poločas tak skončil o branku.

Chvíli po začátku tj. v 51. minutě nový hráč na trávníku Nový využil ideální přihrávky a nechytatelnou bombou poslal domácí do dvoubrankového vedení. Jiskřičku naděje pro naše barvy, po dobře rozehraném přímém kopu Remsou Petrem, vykřesal výborně hrající, Wojcik K., který z bezprostřední blízkosti snížil na 3:2. Když svoje šance pak neproměnil Mikácsi ani Ročeň bylo to z naší strany vše, naopak domácím se podařilo svoje vedení do konce utkání ještě potvrdit v 77. minutě a následně uzavřít skóre zápasu v 84. minutě ze standardní situace.

Hráč utkání: Kamil Wojcik

Koment trenéra:

I přes výsledek jsem spokojen s přístupem a odvedenou hrou většiny hráčů, bohužel utkání nám ukázalo i pár negativních skutečností a emocí, které nelze akceptovat a na jejich odstranění budeme muset zapracovat.