Jdi na obsah Jdi na menu
 


Klamoš - Červeněves B 4:1 (2:1)

11. 10. 2015

Sestava:

Čapek - Lubas (C) (58. Novotný), Schertler (61. Duha), Dvořák, Hlavatý - Remsa Pavel, Fichtner, Mikácsi (75. Doležal), Čihák - Purma (70. Šolín), Restl (46. Wojcik K.)

Gól: Lubas

Trenér/vedoucí mužstva/asistenti: Gorel, Purma, Černý

Rozhodčí: Konhefr st.

Komentář:

Fotbal brečel! Tak by se dal jednoduše shrnout tento zápas. Naše sestava byla poznamenána nejen absencemi, ale i souběžně hraným utkáním našeho A-týmu, kam jsme vyslali tři hráče k jeho vyztužení za zraněné i tak jsme do Klamoše dorazili v 16 lidech, toho času k poslednímu mužstvu soutěže, vzhledem k okolnostem jsme však věděli, že bude velmi těžké zde bodovat.

Teplota v posledních dnech výrazně klesla a zřejmě i naše fotbalové dovednosti zamrzly. Domácí byli po celý zápas lepším týmem, ale jejich umění také postrádalo kvalitu, resp. zápas odpovídal nejnižší soutěži hrané v rámci FAČR, ze své mírné převahy domácí profitovali hned v 10. minutě, kdy se po úniku a střele domácího borce ujali vedení 1:0. My jsme kontrovali náznaky akcí, ale jejich finální fáze se nedařila, jen těžko jsme se vůbec dostávali k ohrožení domácí brány, ono také bez běhání a důrazu v osobních soubojích těžko dosáhnout nějakých zázraků, až v 41. minutě po rohovém kopu vyrovnal hlavou Lubas 1:1, bohužel z vyrovnání jsme se neradovali dlouho a domácí šli po chybě naší obrany opět do vedení 43. min. únik domácího borce a 2:1. 

Druhý poločas byl snad ještě horší, než ten první. Domácího golmana jsme téměř neohrozili, pro zranění jsme byli nuceni střídat a zasahovat do již tak kombinované obrany, což mělo za výsledek navyšování skóre pro domácí, nejprve si den otevřených dveří udělal domácí útočník v 60. minutě a střelou nestřelou navýšil na 3:1, poté jsme hru zcela otevřeli, marná snaha o zvrat v utkání, byla potvrzena domácím borcem v 89. minutě střelou o tyč 4:1. 

                                          Hráč utkání: Schertler Václav

Komentář trenéra:

Hrajeme jako den a noc, většina hráčů není schopna podat dlouhodobě stabilní výkon, jednou zahrají na hranici svých možností a podají vynikající výkon, se kterým by se směle mohli předvést v prvním týmu, jindy například jako dnes, zcela vyhoří. Na tomto zápasu se jen těžko hledají pozitiva a tak nezbývá, než na něj rychle zapomenout a soustředit se na další utkání.