Jdi na obsah Jdi na menu
 


Klamoš - Červeněves B 3:5(3:3)

27. 8. 2016

Sestava: Sucharda - Buřil (61.Smutný) , Novotný, Špičák, Duha - Sedláček Jan (46. Lubas) Fichtner, Hillebrand (41. Malý), Čihák, Skalický (74. Gorel), Mikulka (25. Mikácsi)

Góly: Čihák 2x, Fichtner, Malý, Gorel

Trenér: Gorel/Novotný

Rozhodčí: Dostál

Komentář:

Po drtivém vítězství na domácí půdě, nebylo tentokrát o hráče nouze. Cestovali jsme do Klamoše se 17 borci a jeli jsme si pro tři body. 

V tomto utkání nechybělo vůbec nic, penalta, karty, góly, pro diváka ideální podívaná. Do utkání jsme vstoupili lépe, již ve druhé minutě byl ve velkém čtverci faulován Fichtner, a protože byl určen jako exekutor penalty, šel jí i sám proměnit 0:1. Z vedení jsme se však dlouho neradovali, domácí nákopem za obranu se dostali až do zakončení a Sucharda byl na střelu domácího hráče krátký 1:1. Z vyrovnání jsme se však nepoložili a v 15. minutě jsme šli opět do vedení, po trmě vrmě na úrovni penalty Čihák propichuje míč až do gólového zakončení 1:2. Deset minut nám vydrželo vedení, kdy se opět naše pravá strana otevřela na tolik, že kapitulujeme podruhé 2:2. Domácí, ač méně aktivní dokonale otáčí výsledek utkání ve 35. minutě, kdy Rys tvrdou střelou završuje svůj hattrick 3:2. Jsme lepším týmem, přesto prohráváme, do přestávky se nám však podařilo srovnat, kdy Malý ideálně našel Čiháka a pro něj nebylo problém srovnat na 3:3. 

Druhý poločas se do samostatného úniku řítí v 53. minutě Malý, kde je sestřelen domácím borcem a ten jde předčasně do sprch, naskýtá se nám možnost přesilové hry, bohužel z následné standardní situace Mikácsi skóruje rukou a jde do sprch také. Hra o deseti hráčích vyhovovala více našemu týmu, kdy Fichtner do úniku vysílá Malého a ten zkušeně zakončuje a posílá náš tým opět do vedení 3:4. V 80. minutě se do úniku dostává Gorel a nekompromisně střelou do protilehlého rohu branky zvyšuje náš náskok na dvoubrankové vedení 3:5, utkání se již dohrává a tak si z Klamoše vezeme zasloužené tři body. 

Hráč utkání: Dvougólový střelec - Vlasta Čihák

Komentář trenéra: 

Rušné utkání, které se divákům muselo líbit, jsme nakonec zvládli a odvezli si po zásluze tři body. Chválím hráče za bojovnost v tak náročném počasí, mrzí mě hrubka Mikácse, který nás připravil  o možnost dohrát utkání v poklidu, ale snad nám to v příštích utkáních vynahradí.