Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jiskra Prasek - Sokol Červeněves 1:2 (1:2)

30. 8. 2014

Jiskra Prasek - Sokol Červeněves 1:2

 

Sestava hostů:

Špičák - Wojcik D., Gorel (C), Michálek, Vrabec - Král M., Šefara, Král A., Sedláček, Wojcik K. (78. Fichtner), Novák

Dále připraveni: Remsa Pavel, Sucharda Luboš

Trenér: Nosek, vedoucí mužstva: Purma

Góly hostů: 12. min. Šefara, 21. min. Wojcik K.

Rozhodčí: HR - Tlustý, AR1 - Stránský, AR2 - nominace domácích

Komentář:

     Ve snaze odčinit debakl v Kosičkách, něco si odnést z tréninkové debaty a konečně navázat na solidní výkon v pohárovém zápase proti Skřivanům, se náš tým odhodlán vybojovat body, vydal do Prasku.

     Sraz neproběhl ideálně, ale nakonec se před výkopem "zaskakujícímu" trenérovi hlásilo 14 hráčů. 

     Do utkání jsme vstoupili naprosto famózně, domácí jsme uzamkli na jejich polovině a útočná kombinace stíhala kombinaci, z herní převahy jsme vytěžili gól hned ve 12. minutě utkání, když se ve středu hřiště uvolnil Šefara a jeho následná střela z poza vápna zapadla přesně k levé tyči domácího golmana Šuhájka 0:1, netrvalo ani deset minut a bylo ještě veseleji, když po další kombinaci unikl domácí obraně Kamil Wojcik a nekompromisně prostřelil Šuhájka 0:2. Po vstřelení druhého gólu to vypadalo s domácími na ručník, ale zmýlená neplatí. Náš mančaft neudržel nastolené tempo, domácí se postupně začali osmělovat, podstupovali důraznější souboje a zcela vyrovnali hru. Za své nasazení byli odměněni  v 39. minutě, když zahrávali volný přímý kop, který sice náš brankář chytil, ale následně byl atakován domácím útočníkem do těla, v důsledku čehož míč pustil, až za svá záda - faul se k našemu překvapení nepískal a tak domácí snížili na rozdíl jediné branky 1:2. Do konce prvního poločasu se již nic zajímavého nestalo.

     Začátek druhého poločasu byl oboustranně opatrný, okolo 60. minuty však náš tým přežil hned dvě obrovské šance domácích, když po rohovém kopu Špičák brilantně vyrážel hlavičku domácího hráče z brankové čáry, v krátkém sledu poté se prezentoval nejstarší hráč na hřišti Vlasta Soukup střelou jen těsně vedle naší svatyně. Když se neujal ani trestný kop domácích, který Špičák na dvakrát a se štěstím likvidoval, tak jsme opět převzali otěže zápasu a začal festival neproměněných šancí. Na domácí se valil útok za útokem, ale efektivita byla bídná, nespočet samostatných úniků končil většinou v rukavicích Šuhájka. Bohužel gól, který by potvrdil naše vedení, né a né přijít a tak byl konec zápasu dost vypjatý, nakonec se nám však podařilo těsný výsledek ubránit a odvést si z Prasku velmi důležité tři body. 

     Souboj našeho týmu s Praskem byl i soubojem generací a výhru jsme urvali možná i díky nasazení muže zápasu: J. Sedláčka (r.1997), který ač věkem dorostenec podal velmi vyzrálý výkon.

PŘÍŠTÍ ZÁPAS NÁS V SOBOTU OD 17:00 HOD. NA DOMÁCÍ PŮDĚ ČEKÁ VYSOKÁ B.