Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hlušice B - Červeněves B 6:1 (4:0)

21. 9. 2015

Sestava:

Sucharda - Hlavatý (70. Ročeň), Remsa Petr, Novotný (46. Schertler), Lubas (C) - Dohnal K., Fichtner, Restl (46. Šefara), Hornych (55. Remsa Pavel) - Drobný (46. Kmínek), Wojcik K.

Trenér: Gorel

Gól: Hlavatý

Rozhodčí: Koza

Komentář:

K zápasu jsme dorazili v poměrně silném složení, posílení o hráče A-týmu, kteří ochotně přijali roli náhradníků.

Již v 7. minutě jsme mohli jít do vedení, kdy dotírající Wojcik K. obral o míč váhajícího gólmana, avšak domácí pomezní, po vstřelení branky, signalizoval ofsajd, tudíž gól nebyl uznán. Jakoby nás tato situace zaskočila a záhy jsme prohrávali, když v 10 minutě náš záložník špatně zpracoval míč, odevzdal jej domácímu útočníkovi a ten postupoval na golmana a z hranice vápna jej i prostřelil 1:0. Náš výkon byl mdlý, bez chuti hrát a hlavně bez pohybu, přísnější měřítko v tomto ohledu sneslo snad jen naše útočné duo Drobný x Wojcik K. Když se k vyjmenovaným negativům přidal i pokles morálky, který se projevil nesmyslným remcáním a nedůsledným držením svých postů, tak tento zápas směřoval k ostudné prohře! V první části hry jsme kapitulovali ještě třikrát, skóre se tak zastavilo na poločasových 4:0. 

Střídání dodalo mírné uklidnění a zpřesnění hry a ačkoliv jsme hned po minutě snižili na 4:1, poté co si na centr Šefary naběhl Hlavatý a svojí střelu poslal nejkratší možnou cestou do brány, tak to bylo z naší strany vše. Soupeř ještě svoje vedení navýšil dvěma góly, když jeden vsítil z penalty 6:1. 

Hráč utkání Jakub Fichtner

Koment trenéra:

Z mého pohledu nejhorší zápas, který jsme dosud odehráli. Osobně si z něj beru poučení a to jak směrem přístupu k některým hráčům, tak i soupeři. Perličkou je, že zápas mohl klidně skončit , dle mého zjištění, kontumací v náš prospěch.