Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dohalice - Červeněves A 0:1 (0:2)

22. 8. 2015

Sestava: Říha - Sedláček, Michálek, Wojcik D., Nožička - Remsa Petr, Král M., Trejbal, Ročeň (65. Fichtner) - Kmínek, Gorel (C) (53. Vrabec)

Do hry připraveni: Vrabec, Fichtner, Remsa Pavel, Lubas Patrik, Čapek Eda.

Trenér:Hloucal Martin 

Zdravotník/vedoucí mužstva: Kateřina Karásková

Góly: Trejbal 2x

Rozhodčí: HR - Ikizgül, AR1 - Dostál, AR2 - Podhajský 

Komentář:

Do Dohalic jsme přicestovali opět v nekompletní sestavě, když jsme se museli obejít bez Nováka, Krále A., Malého, Hornycha, těsně před výkopem se omluvil Šefara a na začátek zápasu nestíhal ani Vrabec, na pořadu dne tak bylo doplnění týmu z naší rezervy, i přesto jsme měli smělé plány a to bodovat, pokud možno naplno. K utkání bylo připraveno 16 hráčů.

Zápas jsme rozehráli solidně, kdy jsme si od začátku vytvořili mírnou převahu, již v 9. minutě zahrává Remsa standardní situaci na zadní tyč, kde z nulového úhlu Trejbal uklízí hlavou míč do brány domácího golmana 0:1. Domácí se tlačili do útoku za vyrovnáním, jejich styl byl velmi urputný, ale naše obrana i přes občasné zmatky, celkem dobře odolávala, když její oporou byl zejména golman Říha, který spoustu náznaků akcí řešil výborným čtením hry a bezchybnými zákroky a to po celou dobu hry. Naše vedení jsme mohli navýšit, bohužel opět nás ve vyložených šancích, zklamala koncovka a tak se zápas pomaličku vyhrocoval. Do poločasu už branka nepadla.

Do druhé půle jsme nastoupili s odhodláním ještě přidat a zápas dovést do vítězného konce. Bohužel domácí svojí houževnatou hrou nám zle zatápěli, i když vyložených šancí měli pomálu a tak jsme se uchýlili k bránění a podnikání rychlých protiútoků, opět jsme měli ložené šance a samostatné úniky, ale nedařilo se nám cílit do prázdné brány ani z malého vápna a tak nervózní utkání trvalo až do samého závěru. Domácí kapitán ve snaze utkání zvrátit, nešikově v 86. minutě stáhl našeho hráče, za což obdržel žlutou kartu a protože již jednu měl, musel z placu dolů, tím se domácí připravili o možnost závěrečného tlaku a tak jsme měli poslední slovo my, v nastaveném čas po zpětné přihrávce Kmínka, propálil vše co mu stálo v cestě opět Trejbal 0:2. Poté již následoval hvizd rozhodčího signalizující konec zápasu.

Hráč zápasu: bezchybný golman Říha, který vytáhl několik klíčových zákroků.

Koment trenéra:

Přijeli jsme si do Dohalic minimálně pro bod a průběh utkání nám ukázal, že si můžeme odvést daleko víc, když jsme se brzy ujali vedení a po zahozených šancích jsme proti oslabenému soupeři vítězství potvrdili.