Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dobřenice - Červeněves A 1:1 (0:0)

7. 5. 2016

Sestava: Říha - Marek (85. Dohnal), Wojcik D., Michálek, Lubas - Král M., Král A. (C), Šefara, Malý - Gorel, Fichtner

Gól: Wojcik D.

Trenér: Hloucal Martin

Rozhodčí: HR - Dostál, AR1 - Novák, AR2 - Vančura

Komentář:

Do Dobřenic jsme jeli pro tři body, bohužel ve Smidarech se koná pouť a tak někteří hráči bez ohledu na věk se šli raději točit na kolotoč a nám tak přibylo hned několik vrásek na čele, někteří neměli ani tu slušnost se ze zápasu omluvit viz Sedláček Jan. K dispozici nebyla téměř kompletní obrana (Novák, Drobný, Sedláček), obejít jsme se museli i bez Trejbala a Vrabce, v práci byl Remsa. Naštěstí tým doplnili hráči z rezervy Marek, Lubas, Dohnal, Čapek a ve formě hrající Fichtner. 

První poločas se hrál jen málo záživný fotbal, náš výkon postrádal snad vše od odhodlání,  přes kombinaci až po pohyb a nasazení, jednalo se o nejhorší poločas jara, ani soupeř neoplýval příliš fotbalovostí, vypracoval si však mírnou územní převahu, což se projevilo zejména tím, že zahrával nespočet standardních situací. Šance sice byly, ale střelci v nic selhávali, zejména Gorel se ocital v dobrých pozicích jeho pokusy však neměly gólové parametry, na druhé straně Kuta mohl otevřít skóre zápasu, ale sám před Říhou selhal, do kabin se šlo tak za bezbrankového stavu.  

Druhý poločas se zprvu obraz hry příliš nezměnil, až v 72. minutě došlo k zásadnímu zlomu v utkání, domácí po úniku krajního záložníka a jeho následné střele se ujali vedení, když míč skončil o tyč v brance bezmocného Říhy. V tu chvíli se v jarní části sezóny udál málo vídaný jev, kdy nás začali výrazně povzbuzovat naši fanoušci a tým vyburcovali k zlepšenému výkonu. Vyjma jedné gólové akce, respektive úniku domácího borce, který brilantně zastavil svým zákrokem Říha, jsme na hřišti dominovali, soupeře přehrávali, zejména Malý zle zatápěl domácí obraně. Zaslouženého vyrovnání jsme se tak dočkali hned v 80. minutě, když Wojcik zahrával přímý volný kop ze střední vzdálenosti a krásnou střelou načapal domácího brankáře na švestkách 1:1. Náš tým sahal po třech bodech, ale největší šanci na obrat odmítl Gorel, když po rohu Malého hlavičkoval těsně mimo. Utkání tak skončilo spravedlivou remízou. 

Hráč utkání základní kámen naší obrany Honza Michálek.

Komentář trenéra:

Jeli jsme pro tri body, alespon ja urcite, i v teto sestave a odvezli "pouze" jeden. Prvni polocas se nam nedarilo skoro nic. Snad jen snaha se nam nedala upřít. Souper take neoplival fotbalivosti, ale ujal se vedení. Zvysenou bojovností jsme vyrovnali krasnou strelou. Zaver byl nas, ale skore se nemenilo. Snad priste proti favoritovi opet ukazeme, ze fotbal hrat umime.