Jdi na obsah Jdi na menu
 


Derby vítěze nepoznalo

17. 10. 2015

Červeněves A - Skřivany 1:1 (0:0)

Sestava:

Říha - Sedláček, Michálek, Novák, Wojcik D. - Král M. (75. Hornych), Trejbal, Král A. (60. Šefara), Remsa Petr (46. Vrabec) - Malý, Gorel (55. Kmínek)

Gól: Malý

Trenér: Hloucal                 Vedoucí mužstva: Karásková Kateřina

Komentář:

K dlouho očekávanému utkání podzimní části měl k dispozici trenér kompletní mužstvo, na zápas dorazilo 150 natěšených diváků a to i přes nepřízeň počasí.

Do utkání vstoupila obě mužstva opatrně, zřejmě vlivem podmáčeného terénu, nebyl k vidění žádný kombinační fotbal, zápas od prvních minut postrádal náboj a byl více než upracovaný, nic co by divák ocenil. V 7. minutě utkání hostující Staněk ideálně namazal pro Gorela, ten si však neporadil s dotírajícím Špičákem a zakončil mimo prázdnou bránu. Další obrovskou šanci vypracoval Trejbal, který se krásně v 35. minutě uvolňuje na hranici vápna, Špičák však jeho povedenou střelu k tyči dobrým zákrokem vytěsňuje mimo. V prvním poločase jsme byli mírně lepším týmem, přesto se do kabin šlo za stavu 0:0.

Do druhé části vstoupili lépe hosté a svůj zlepšený výkon korunovali v 57. minutě, kdy si na roh naskočil Čapek a hlavou poslal svůj tým do vedení 0:1. Trenér po obdržené brance pokračoval v již započatém střídání hráčů a snažil se utkáním něco udělat, na hřišti se začalo jiskřit, stejně tak v hledišti, v 75. minutě jsme šťastně srovnali a to po střele Malého z 25 metrů, která se odrazila od zad hostujícího hráče a skončila v bráně 1:1. V tu chvíli nám narostla křídla, na hřišti bylo pouze jedno mužstvo, šli jsme za vítězstvím, bohužel největší šance v podobě bomby Trejbala orazítkovala pouze břevno, a tak jsme se rozešli spravedlivou remízou.

Hráč utkání: Jan Sedláček

Komentář trenéra:

Derby se vším všudy, nakonec bojovný zápas s nasazením a vášní, když oba týmy chtěly urvat body, první poločas jsme, ač mírnou převahu, nedokázali využít. Ve druhém poločase se karta obrátila a hosté šli do vedení, posledních patnácti minutách jsme vyrovnali, za což jsem rád. Škoda, že jsme z konečného tlaku nevytěžili více.