Jdi na obsah Jdi na menu
 


Červeněves odkrývá karty!

22. 3. 2018

V Červu vrcholí zimní příprava, je tak na čase seznámit naše fanoušky s nejbližším programem a změnami, které v průběhu zimní přestávky nastaly. 

29513524_10208954004081965_222229359_o.jpg

 

V sobotu dne 24.3 od 10 hod. proběhne brigáda, při které zprovozníme hřiště, v neděli 25. 3. 2018 od 15 hod. sehrajeme na domácí půdě přátelské utkání s Praskem, jakožto generálku prvního jarního kola. Ostrý start do sezóny pak přinese domácí utkání s rezervou Slavie HK v sobotu dne 31.3. od 16 hod. 

Podstatnou změnou bude změna provozovatele občerstvení, kterým se stane náš klub samotný, této skutečnosti bude i uzpůsoben provoz. Nebudeme se snažit  dosahovat nějakých závratných zisků, nýbrž účelem bude uspokojit zejména základní potřeby členů klubu a jeho fanoušků při zápasech a trénincích, co se pitného režimu týče. Sice jsme aktivně hledali externího provozovatele, který by zajistil rozmanitější provoz občerstvení, ale žádný vhodný uchazeč nebyl dosud nalezen. 

Změny v kádru

Odchody:

V přestávce nás opustili dva hráči, prvním z nich je Honza Sedláček (1997), jeden z nejpoctivějších hráčů v mládežnických kategoriích uplynulého období, přechodem k fotbalu dospělých však pomalu svůj zápal pro fotbal ztrácel a na podzim odehrál pouhých 5 zápasů. Uvedený hráč požádal o uvolnění do týmu TJ Ohnišťany, což mu v průběhu ledna bylo umožněno, snad se mu tam bude dařit a získá opět zájem pro tento sport a až se tak stane, třeba mu nebude cizí se vrátit do týmu, ve kterém fotbalově vyrostl. 

Druhým hráčem je Vlastimil Čihák (1999), mladý fotbalista, věkem ještě dorostenec, kterému se naskytla lukrativní nabídka dohrát rok v RMSK Cidlina Nový Bydžov, právě v mládežnickém celku. Náš klub, ačkoliv nemá široký kádr A-týmu, kam jistě Vlasta patří, žádosti jeho i klubu RMSK, s ohledem na rozvoj hráče, vyhověl. Vlasta byl uvolněn do konce probíhající sezóny a zatím si v novém působišti vede velmi dobře, dva starty - dva góly a dvě těsná vítězství.   

Příchody:

Do našeho týmu se podařilo získat dva hráče. Prvního hráče jsme, jakožto volného hráče získali Marka Paštiku (1998), který naposledy působil v mládežnickém týmu RMSK Cidlina Nový Bydžov, hráč neměl ještě příliš prostoru se projevit, ale jeho dosavadní přístup a projev na hřišti je příslibem pro náš oddíl a tak doufáme, že se mu u nás bude líbit a bude přínosem.

Druhou posilou je comeback Filipa Kmínka (1994), který již v našem týmu působil před dvěma lety a to sezónu a půl, přičemž první sezóna se mu vyvedla náramně a jakožto nejlepší střelec našeho týmu zažil postup do Okresního přeboru, posléze šel na zkušenou do FK Chlumec nad Cidlinou, aby se zde popral o místo v krajském přeboru. Filipa přibrzdilo nepříjemné zranění a tak se po dvou letech vrací. Doufáme, že Filip naváže na svojí veleúspěšnou střeleckou sezónu a stane se tak naší oporou v boji o záchranu okresního přeboru. 

29250896_10208954004041964_173844188_o.jpg

Marek Paštika, Honza Šefara- předseda, Filip Kmínek