Jdi na obsah Jdi na menu
 


Červeněves B - Převýšov B 2:1 (1:1)

13. 5. 2018

Sestava:

Sucharda - Špičák, Trejbal, Smutný, Novotný - Remsa Pavel, Trutnovský (35. Fichtner), Vobořil, Mikulka (46. Kmínek) - Gorel (37. Duha. 74. Marek), Vantura (C)

Góly: Gorel, Vantura

Rozhodčí: Štancl

Trenér: Gorel

Komentář: 

Kdo přišel ve třetí minutě, přišel o dost podstatného, neboť z prvního útoku Vantura svojí přihrávkou po úniku po straně vybízí Gorela a ten se střelou k tyči nemýlí 1:0,. Hosté téměř okamžitě odpovídají, když využívají nekoncentrace a možná nedorozumění naší defenzivy, naskýtá se tak možnost k vyrovnání, kterou plně využívají a hostující útočník přehazuje Suchardu 1:1.  Poté se hraje neurovnané utkání s mnoha nepřesnostmi na obou stranách, hosté nás v některých fázích i přehrávají. Bohužel do nepovedeného rámce zápasu přispívá svými nepřesnými výroky i rozhodčí, a tak je k vidění slušná bramboračka. Poločas končí remízou 1:1. 

Ve druhém poločase se obraz hry příliš nemění, avšak zodpovědnost na sebe bere zejména Vantura, který se opakovaně probíjí do slibných pozic, naše obrana hraje spolehlivě, a tak se čeká na branku.  Rozhodující chvíle přichází po individuální akci právě Vantury, který se prokličkuje do zakončení a posílá náš tým v 77. minutě do vedení. Hosté hrozí zejména nebezpečnými střelami ze střední vzdálenosti, ale nedaří se jim zacílit. My můžeme rozhodnout Kmínkem, jeho pokus však hosté zažehnají na brakové čáře, a tak se o výsledek strachujeme až do posledních minut. 

Komentář trenéra:

Zbytečně emotivní a chvílemi vyhrocené utkání jsme sice vyhráli, ale jiných pozitiv se hledá velmi obtížně. Chceme se bavit trochu jinou hrou, nicméně je pravda, že historie se nebude ptát jak, ale kdo vyhrál. 

Hráčem utkání: Michal Vantura - rozdílový hráč, který vsítil vítěznou branku.

Top hráči: Vantura, Trejbal, Smutný