Jdi na obsah Jdi na menu
 


Červeněves B - Převýšov B 2:0 (1:0)

13. 9. 2015

Sestava:

Čapek - Lubas (C) (54. Dohnal F.), Schertler, Marek, Duha Tomáš (72. Hlavatý) - Remsa Pavel, Fichtner, Restl (58. Hornych), Ročeň - Duha Miroslav (35. Čihák), Purma (46. Mikácsi)

Góly: Duha Miroslav, Remsa Pavel

Trenér/vedoucí mužstva: Gorel, Purma

Rozhodčí: HR - Dostál

Komentář:

     V šestém kole jsme na domácí půdě přivítali souseda z tabulky Převýšov B. K zápasu bylo připraveno 20 hráčů naší rezervy. Od začátku utkání byla k vidění vyrovnaná partie.  Zásluhou obou týmu se hrál rušný fotbal s šancemi, nasazením a  evidentní chutí zvítězit. 

      Paradoxně v době, kdy měli hosté mírně na vrch, jsme se ujali vedení, běžela 23. minuta, když Ročeň zatáhl míč po lajně a naservíroval jej před bránu, kde si naběhl Míra Duha a nekompromisně přízemní střelou zavěsil 1:0. Svoje vedení jsme mohli navýšit, kdyby například bomba Romana Purmy skončila o pár centimetrů níže, místo toho, aby lámala břevno a tak hosté stále cítili svojí příležitost s utkáním něco udělat a mohlo se jim to i podařit, jenže i spolehlivě chytající Čapek, měl tyče dobře postavené, tak pokusy hostů končily právě na tyčích, nebo je sám zlikvidoval. Poločas skončil nejtěsnějším rozdílem.

     Do druhého dějství jsme šli s odhodláním v zápase ještě přidat a utkání dovést do vítězného konce. Obrana svojí hru oproti prvnímu poločasu více zpřesnila a stala se pro soupeře neprostupnou, defenzivní štít a dirigent v jedné osobě Kuba Fichtner tak velel jasně. Dlouho se nám však nedařilo utkání definitivně potvrdit dalším gólem a to ani v samostatném nájezdu unikajícímu Čihákovi, který svojí kličku přes golmana z úhlu, již do odkryté brány, nezakončil přesně! A tak jsme se strachovali o vítězství až do poslední minuty, kdy Pavel Remsa zahrával přímý volný kop z 21 metrů a vymetl  pavučiny v šibenici brány hostujícího golmana 2:0. 

Hráč utkání: Kuba Fichtner

Koment trenéra:

Potěšil mě předvedený bojovný výkon i to, že jsme zvítězili, aniž bychom obdrželi branku, což je dobrá vizitka pro naší obranu v čele s golmanem. Oslava vítězství, která po zápase proběhla ve velkém stylu, tak byla zcela zasloužená!