Jdi na obsah Jdi na menu
 


Červeněves B - Převýšov B 1:3 (0:1)

25. 3. 2017

Sestava: Špičák - Buřil, Drobný (C), Smutný, Lubas - Skalický (81. Gorel), Remsa, Duha, Čihák - Mikulka, Marek (63 Wojcik K.)

Gól: Mikulka

Trenér: Gorel

Rozhodčí: Konhefr

Komentář:

Vstup do jarní části sezóny proti Převýšovu B, se nám výsledkově nevydařil. Od počátku byli hosté nebezpečnějším týmem, postupně se hra sice vyrovnala, přesto se právě hosté v 38. minutě ujali vedení, dorážkou z bezprostřední blízkosti 0:1. 

Na počátku prvního poločasu hosté byli myšlenkami zřejmě ještě v kabině, a tak po trmě vrmě dorazí míč do brány Mikulka a srovnává tak v 46. minutě na 1:1. V 62. minutě jinak výborně hrající Smutný, na polovině hřiště vytváří hrubku, přichází o balón a na Špičáka se řítí hostující borec v samostatném nájezdu, nedává mu žádnou šanci a tak znovu o branku prohráváme. Snaha o vyrovnání je spíše platonická, neboť nám pomalu, ale jistě dochází dech. Pět minut před koncem otvíráme hru a snažíme se vrhnout všechny síly do útoku, bohužel místo vyrovnání v 90. minutě kapitulujeme na 1:3, a tak soupeři odevzdáváme doma všechny body. 

Komentář trenéra:

Někteří hráči po dlouhé zimní přestávce byli prvně na hřišti až v den mistrovského utkání, tudíž jen těžko mohla být nějaká očekávání. Herně bychom se soupeři snad i vyrovnali, ale fyzickou kondicí nikoliv, i proto jsme zaslouženě prohráli. Doufám, že si kluci alespoň udělali žízeň, a že se nebudou dlouho vzpamatovávat z vynaloženého fyzického úsilí, pokud chtějí vyhrávat, musí přidat v trénování. 

Hráč utkání: Přestože je jedním z "nejzkušenějších" hráčů jeho nasazení a kondice je příkladná Ladislav Drobný.