Jdi na obsah Jdi na menu
 


Červeněves B - Nepolisy B 1:2 (0:2)

8. 8. 2015

Sestava:

Čapek - Lubas, Marek, Novotný, Duha T. - Remsa Pavel (69. Purma), Hornych David (20. Vlastimil Čihák), Restl (59. Král M.), Ročeň - Duha Miroslav (46. Remsa Petr), Sedláček (46. Hlavatý)

Gól: Král M.

Trenéři/vedoucí mužstva: Gorel, Purma

Diváci: 90

Komentář:

V prvním utkání B - tým, před početnou návštěvou, sahal po bodu, nedosáhl! Ve velmi nefotbalových podmínkách, tj. za úmorného vedra, na skvěle připraveném hřišti, naše rezerva přivítala soupeře z Nepolis. Do zápasu jsme doslova vlétli, když akce stíhala akci, zejména úniky Ročně a šance Čiháka volaly po gólu, avšak marně. Nasazené tempo pomalu uvadalo a soupeř se dostával čím dál více do hry. Vývoji zápasu nepřispěla ani náhlá nevolnost Hornycha, pro kterou musel poměrně brzy opustit hrací plochu a nebyl schopen se  již vrátit. Druhá polovina prvního poločasu pak již patřila výhradně hostům, kterým se podařilo svojí převahu, na rozdíl od nás, zužitkovat hned dvěma góly, respektive jedním, poněvač druhý gól pro hosty, byl výstavní vlastenec, bohužel jen těsně před odchodem na poločasovou pauzu.

O poločase se hlásilo několik hráčů pro únavu či zranění na střídání. Střed zálohy přišel oživit Remsa Petr a záhy za ním Král M. Dále se do hry dostala mladá puška Hlavatý. V druhém poločase se obraz hry změnil, když jsme si získali mírnou převahu, bohužel to stačilo pouze na snížení, o které se postaral povedenou střelou Krále M 1:2. Když ani žolík v podobě Romana Purmy ve dvou slibných příležitostech nezacílil přesně, odvezli si hosté z našeho hřiště všechny body. Utkání lze i přes výsledek hodnotit pozitivně, tým téměř bez letní přípravy, složen na poslední chvíli, odehrál solidní zápas v podmínkách, ve kterých by se fotbal opravdu hrát neměl. Příjemným překvapením byla zejména obrana v čele s brankářem Čapkem, ale i útočná esa v podobě Čiháka, Duhy M, nebo agilního Ročně, až srovnají mušku, jsou příslibem pro další utkání. Pochvalu minimálně za přístup k zápasu zaslouží celý tým.

                                        Hráč zápasu libero: Václav Marek