Jdi na obsah Jdi na menu
 


Červeněves B - Myštěves B 4:3 (0:2)

29. 4. 2018

Sestava:

Říha - Novotný (78. Marek), Špičák, Smutný, Vlček - Mikulka, Fichtner, Trejbal, Remsa Pavel - Gorel, Vantura

Trenér/vedoucí mužstva: Gorel/Novotný

Góly: Gorel 2x, Fichtner, Trejbal

Rozhodčí: Vlachý

Komentář:

Nedělní velmi teplé počasí provázely problémy se sestavou, na které se možná podepsalo i "soustředění" z předchozího dne. V týmu se objevila hned pětice hráčů, která hrála utkání A-čka, což samo o sobě není dobrým signálem a pouze jeden borec na střídání, hosté na tom však nebyli o mnoho lépe.

Do zápasu jsem vstoupili vlažně a hned z první akce jdou hosté do vedení, snajpr Čížek utíká z offsaidové linie naší obraně a v samostatném úniku cílí přesně 0:1. Máme sice šance na vyrovnání, ale jsou to hosté, kdo navyšuje v 16. minutě vedení, když Špičák nepovedenou malou domů namaže opět Čížkovi a ten potvrzuje instinkt zabijáka 0:2. Je to zvláštní, jsme fotbalovější, ale prohráváme. Po gólu volá zejména hlavička Gorela, míč však končí těsně vedle, nebo přímák Remsy ze střední vzdálenosti, ten pro změnu na poslední chvíli vytahuje hostující brankář nad. Na některých je znát únava, ať už pramení z čehokoliv a pomalu to vypadá, že body doma odevzdáme. Hrajeme zrcadlově opačné utkání, než minulý týden. 

Do druhého poločasu si v kabině řekneme jak chceme hrát a čeho dosáhnout a ono to po chvíli funguje. V 57. minutě Vantura ve vápně nachází přesně Gorela a ten pohotově z otočky míč posílá k tyči 1:2. Za dvě minuty je srovnáno, Remsa zahrává rohový kop, míč Gorel hlavou o zem posílá do sítě 2:2. Jsme na koni a je jen otázka času, kdy obrat dokonáme, početné publikum ožívá. Bohužel zmýlená neplatí v 73 min. Fichtner zatáhne protihráče za dres a na světě je pokutový kop, studená sprcha v podobě opětovného vedení hostů 2:3. Neskládáme zbraně a dále bojujeme. Fotbalovou akci v 80. min předvedou provinilci Špičák s Fichtnerem, první jmenovaný posílá ukázkový centr do vápna a Fichtner z hranice pokutového kopu nekompromisně hlavou míč zatluče do sítě 3:3. V 85. minutě je ve vápně faulován pronikající Gorel a nařízený pokutový kop bezpečně proměňuje Trejbal 4:3 a jdeme slavit. 

Komentář trenéra:

Po nevydařeném prvním poločase, se ten druhý podařil náramně. Zabojovali jsme o výsledek a utkání šťastně zlomili na svojí stranu. Pochvala celému týmu za bojovnost a nasazení ve snaze vyhrát.

Hráč utkání: Trejbal - jakožto libero podal spolehlivý výkon, nejen dozadu.

Top hráči: Trejbal, Vlček, Fichtner